امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 3 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:08 | تعداد بازدید : 17235 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح ۳۹ پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا : فرماندار پیشوا از افتتاح ۳۹ پروژه خدماتی و عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد تومان همزمان با ایام الله دهه مبارك فجر در این شهرستان خبر ...

  به گزارش ندای پیشوا : فرماندار پیشوا از افتتاح ۳۹ پروژه خدماتی و عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد تومان همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

  حسین عباسی بیان داشت: همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ۳۹ پروژه عمرانی و خدماتی در حوزه‌های جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن، برق، آب و فاضلاب، بهزیستی، آموزش و پروش، روستایی و صنعت افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: بیشترین پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان پیشوا در حوزه روستایی و کشاورزی است که با افتتاح طرح های دهه فجر، ۲۰۶ فرصت شغلی ایجاد می شود.

  وی مهمترین طرح‌های قابل افتتاح پیشوا را شامل احداث گلخانه، آبیاری قطره‌ای، کارخانه صنایع شیر، کارخانه مفتول سازی، ساختمان آتش نشانی، و طرح های روستایی اعلام کرد.

  عباسی اظهار کرد: اعتبار این پروژه ها به مبلغ ۳۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی، مالیات بر ارزش افزوده و مشارکت های بخش خصوصی تامین گردیده است.

  ۲۶۱ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای