امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 14 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 19:52 | تعداد بازدید : 4851 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح پروژه های آب وفاضلاب شهرستان پیشوا با اعتبار ۱۰۶ میلیارد ریال

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آئین بهره برداری از پروژه ها در این شهرستان اظهار داشت: به منظور توسعه زیرساخت های آب وفاضلاب و افزایش سطح ...

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آئین بهره برداری از پروژه ها در این شهرستان اظهار داشت: به منظور توسعه زیرساخت های آب وفاضلاب و افزایش سطح خدمات به مردم و مشترکین سطح خدمات به مردم و مشترکین تعداد ۱۲ پروژه با اعتبار ۱۰۶ میلیارد ریال در حوزه آب و فاضلاب شهرستان پیشوا افتتاح شد.

  وی افزود: در همین راستا مخزن هوایی ۵۰۰ مترمکعبی با هدف رفع مشکل افت فشار و قطع آب شهرک های بالادست پیشوا احداث و وارد مدار آبرسانی شد همچنین حفر دو حلقه چاه در بلوار خلیج فارس و جابه جایی و حفر سه چاه آب شرب شهری در روستای طارند و منطقه کهنک به رفع مشکل تامین آب شهری و افت فشار و قطعی آب مشترکین کمک نموده است.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: حفر و تجهیز چاه شهر جلیل آباد به عمق ۲۲۰ متر و اصلاح و بازسازی شبکه توزیع در این منطقه به متراژ ۵۰۰ متر، تهیه و نصب سیستم کاهنده نیترات بر روی چاه آب شوران، جابه جایی، حفر و تجهیز چاه روستای قشلاق یوسف رضا، اجرای ۸۰۰ متر شبکه برق رسانی جهت چاه های جدید الحفر و تعویض شیر فشارشکن اصلی شهر پیشوا و اصلاح و استانداردسازی مجموعه اتصالات و شیرآلات مربوطه از جمله پروژه های صورت گرفته شرکت آب وفاضلاب در شهرستان پیشوا است.

  وی گفت: اجرای شبکه انتقال به طول ۷۲۰ متر از جمله اقداماتی است که به منظور بهره مندی تعداد ۳۷۵۰ نفر از اهالی روستای قشلاق یوسف رضا از آب شرب سالم و بهداشتی صورت گرفته است.

  عباسی بیان کرد: برای رفع مشکل افت فشار و قطعی آب در مناطق سناردک،پاچنار، باغکوه،خیابان کارگر، خیابان امام خمینی(ره) و امکان توسعه شبکه بلوار جدیدالاحداث شهیدمهتدی، فاز اول عملیات ایجاد رینگ شرقی شبکه آب شهر در بلوار کنارگذر دانشگاه با اجرای بیش از ۱۲۰۰ نفر خط لوله ۴۰۰ میلیمتری چدن داکتیل آغاز شده است.

  انتهای پیام/*

   

  http://nedayepishva.com/?p=68961&preview=true لینک کوتاه

   3,161 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای