امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 7 فوریه, 2022 | ساعت انتشار خبر : 12:54 | تعداد بازدید : 249 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح نمایشگاه هنرهای سنتی و آئینی پیشوا در محل آب انبار قدیمی‌

  نمایشگاه هنرهای سنتی و آئینی پیشوا افتتاح شد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، آب انبار قدیمی و نمایشگاه یک روزه هنرهای سنتی و‌ آئینی با ...

  نمایشگاه هنرهای سنتی و آئینی پیشوا افتتاح شد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، آب انبار قدیمی و نمایشگاه یک روزه هنرهای سنتی و‌ آئینی با حضور ابراهیم تاجیک نوری فرماندار شهرستان، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مردم، مسئولان و هنرمندان پیشوا بازگشایی شد.

  در نمایشگاه هنرهای سنتی که به همت امور بانوان و‌ خانواده فرمانداری و با مشارکت شهرداری و‌شورای اسلامی شهر، اداره میراث فرهنگی و اوقاف و امور خیریه برگزار شد، هنرهای دستی همچون نمد، چرم، پته دوزی، نقطه‌زنی روی‌ سفال و… در معرض عرضه و فروش قرار گرفت.

  تاجیک نوری فرماندار پیشوا بیان کرد:
  احیای مراکز کهن که بخشی از فرهنگ، آداب و‌ سنن مردم‌ ایران زمین را به نمایش در می‌آورد، کاری ارزشمند است و کمک می‌کند تا هویت ایرانی اسلامی و فرهنگ غنی ایرانیان به جهان معرفی شود نگهداری از این آثار، یکی از وظایف اصلی ما است تا به آیندگان تاریخ و‌ تمدن این مرز و بوم را نشان دهیم.

  وی گفت: احیای بناهای قدیمی و تبدیل به مراکز فرهنگی و اشتغال‌زایی نیازمند توجه و حمایت ویژه است و نقش موثری در معرفی ظرفیت‌های شهرستان دارد.

   72 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای