امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 4 فوریه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:09 | تعداد بازدید : 10471 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا؛ همزمان با ایام الله دهه فجر، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی امروز با حضور فرماندار در سالن اجتماعات هلال احمر شهرستان افتتاح شد و دستگاه های ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ همزمان با ایام الله دهه فجر، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی امروز با حضور فرماندار در سالن اجتماعات هلال احمر شهرستان افتتاح شد و دستگاه های اجرایی و گروه های مردمی با حضور در این نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های شهرستان را به نمایش گذاشتند.

   در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در شهرستان پیشوا که با ۴۰ غرفه و با مشارکت ادارات و گروه های مردمی برگزار شده است، جهاد کشاورزی با غرفه های  گل و گیاه تولید بومی، محصولات کلینیکی بومی برای تولید محصول سالم و تجهیزات و ابزارهای مدرن کشاورزی تولید داخلی ر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با غرفه کتاب به ویژه  آثار نویسندگان شهرستان و همچنین غرفه های صنایع دستی و تجسمی شامل معرق، منبت و .. در نمایشگاه حضور یافته و این دستاوردها و توانمندی ها را به نمایش عموم گذاشته اند. 

  ادارات کار و صنعت، معدن و تجارت با راه اندازی غرفه های محصولات تولیدی شهرستان و همچنین صنعت گلیم بافی و جاجیم بافی بومی منطقه و کمیته امداد و بهزیستی نیز با ارائه توانمندی های مددجویان تحت حمایت در این نمایشگاه حضور یافته اند.

  شبکه بهداشت و درمان علاوه بر ارائه دستاوردها، به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و انجام تست های رایگان قند خون، فشار خون و …، مشاوره تغذیه و معاینات پزشک از جمله تن سنجی اقدام نموده است. 

  جمعیت هلال احمر شهرستان با ایجاد غرفه و ارائه خدمات واحدهای داوطلبان، آموزش، جوانان، امداد، خلاصه فعالیت های کاروان های سلامت و… در این نمایشگاه مشارکت داشته است.

  اداره میراث فرهنگی نیز با نمایش صنایع دستی تولید شده توسط هنرمندان و صنعت گران شهرستان، ناحیه مقاومت بسیج با ارائه دستاوردهای گروه مخترعین بسیج، شهرداری با ارائه دستاوردهای مدیریت شهری و محیط زیست با ارائه دستاوردهای این حوزه، در این نمایشگاه حاضر شدند.

  غرفه رادیو انقلاب هم در نمایشگاه راه اندازی شده و نسبت به انعکاس اخبار نمایشگاه اقدام می کند.

  این نمایشگاه از امروز تا ۱۸ بهمن دایر بوده و علاقمندان می توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۷ از نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب در شهرستان پیشوا بازدید کنند.

  ۱,۳۴۶ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای