امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۲ تیر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۲:۲۹ | تعداد بازدید : 9284 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح نمایشگاه حریم ریحانه در شهرستان پیشوا

  همزمان در هفته عفاف و حجاب و در روز چهارشنبه مورخ 96/4/21روزملی عفاف و حجاب نمایشگاه حریم ریحانه در سالن 9 دی واقع در شهرک نقش جهان جنب مدرسه آیت الله مشکینی ...

  همزمان در هفته عفاف و حجاب و در روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۴/۲۱روزملی عفاف و حجاب نمایشگاه حریم ریحانه در سالن ۹ دی واقع در شهرک نقش جهان جنب مدرسه آیت الله مشکینی افتتاح شد.

   

   

   

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا، در هفته عفاف و حجاب نمایشگاه حریم ریحانه در سالن ۹ دی واقع در شهرک نقش جهان جنب مدرسه آیت الله مشکینی به تعداد ۹ غرفه در روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۴/۲۱ جهت بازدید عموم مردم افتتاح شد.

  غرفه های این نمایشگاه عبارتند از : مرواریدهای صدف حجاب ،غرفه عرضه محصولات عفاف و حجاب (دوخت رایگان چادر)،اقتصاد مقاومتی، حجاب کلید جنت ،ایستگاه نقاشی برای کودکان و عرضه کتاب با عنوان فرشته های زمینی، رفع شبهات عفاف و حجاب همراه با عکسبرداری از جوانان ،نوجوانان و بانوان محجبه ،غرفه متعلق به نیروی انتظامی با عنوان نقش عفاف و حجاب در پیشگیری از آسیب های اجتماعی ،غرفه پاسخ به شبهات دینی و مذهبی بسیج طلاب حوزه علمیه و غرفه میراث مهتاب که به مراحل رسیدن از خود شناسی به خداشناسی رابه نمایش گذاشته است.

  گفتنی است این نمایشگاه به همت حوزه های مقاومت بسیج خواهران، بسیج طلاب و نیروی انتظامی  تشکیل و تا روز یکشنبه مورخ۹۶/۴/۲۵ دایر می باشد.

  ساعات بازدید صبح ها از ساعت ۹ الی ۱۱ و عصرها از ساعت ۱۷ الی ۲۰ می باشد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای