امروز : جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 13 مارس, 2022 | ساعت انتشار خبر : 12:23 | تعداد بازدید : 603 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح فاز اول پروژه تقاطع غیرهمسطح طالب‌آباد

  فاز اول پروژه تقاطع غیرهمسطح طالب‌آباد افتتاح شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، فرماندار قرچک گفت : خط‌کشی محور ری-قرچک و ایمن‌سازی جاده صالح‌آباد در حال اجراست. به گزارش خبرنگار خرداد امروز فرماندار شهرستان ...

  فاز اول پروژه تقاطع غیرهمسطح طالب‌آباد افتتاح شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، فرماندار قرچک گفت : خط‌کشی محور ری-قرچک و ایمن‌سازی جاده صالح‌آباد در حال اجراست.

  به گزارش خبرنگار خرداد امروز فرماندار شهرستان قرچک از افتتاح فاز اول پروژه تقاطع غیرهمسطح طالب‌آباد واقع در محور ری-ورامین خبر داد.

  علیرضافاتحی‌نژاد اظهار داشت : این پروژه با طراحی و تخصیص اعتبار توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا به اجرا رسیده که جای تقدیر دارد.

  وی گفت : امیدواریم به مدد الهی و تامین اعتبار لازم، عملیات اجرای فازهای بعدی این پروژه در فروردین‌ماه سال آینده آغاز شود.

  وی ادامه داد : همچنین در راستای مصوبات ستاد خدمات سفر و شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان، پاکسازی و خط‌کشی محور قرچک-ری در حال انجام است.

  فاتحی نژاد تصریح کرد : با توجه به ضرورت ایمن‌سازی جاده صالح‌آباد قرچک، نصب گاردریل در نقاط حادثه‌خیز این محور اجرایی شد.

  وی بیان کرد : شهرستان قرچک در حوزه توسعه راه‌ها برنامه‌های مهمی در دست اجرا دارد که از جمله آن می‌توان به پروژه کمربندی شمالی اشاره کرد.

  فرماندار قرچک در پایان تاکید کرد : رفع معضل ترافیک قلعه‌نو نیز از جمله مسائلی است که با جدیت در دستور کار استانداری تهران و سایر ادارات کل استانی قرار گرفته که امیدواریم هرچه زودتر نتایج تصمیمات حاصل شود.

   

  http://nedayepishva.com/?p=80223&preview=true لینک کوتاه

   60 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای