امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۷ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۲۰ | تعداد بازدید : 112005 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح سه مدرسه خیر ساز در شهرستان پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ آئین افتتاح سه مدرسه خیر ساز شهرستان پیشوا با حضور دکتر حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش،دکتر فولادوند راد مدیر کل آموزش و ...

  افتتاح سه مدرسه خیر ساز در شهرستان پیشوا

  مدرسه شهید حسین رسولی روستای گلعباس ،رئیس زاده روستای یام و
  یاران حضرت زهرا (س)سناردک صبح امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح گردید.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ آئین افتتاح سه مدرسه خیر ساز شهرستان پیشوا با حضور دکتر حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش،دکتر فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،دکتر حافظی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ایران،امامی امین معاون استاندار تهران ،امام جمعه و فرماندار پیشوا و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در مدرسه شهید رسولی روستای گلعباس پیشوا برگزار شد.
  مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این مراسم ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز اظهار داشت:
  اگر کمک خیرین مدرسه ساز درشهرستان پیشوا و شهر ستان های استان تهران وجود نداشت امروز ما شاهد سه شیفته بودن مدارس بودیم.
  وی افزود:در شهریور ماه سال جاری ۵۴ مدرسه با ۶۶۰ کلاس درس در شهرستان های استان تهران به بهره برداری رسید.
  فولادوند بیان کرد: افزایش ۷درصدی کمک های سرنوشت ساز خیرین مدرسه ساز برای مردم و دولت، در راستای توسعه دنیا و دستیابی به اهداف متعالی آموزش و پرورش گام های موثری برداشته شده است.
  وی افزود: برای انجام کار خیر پول داشتن کافی نیست و باید دل داشت.

  همچنین در این مراسم دکتر حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش،و پرورش گفت:تشکر تک تک دانش اموزان این شهرستان را تقدیم خیرین مدرسه ساز می نمایم که الحق افتخار جامعه انسانی هستند.

  وی افزود:خیرین مدرسه ساز بهترین الگوهای انسانی برای الگو گرفتن هستند و حضورشان در این کره خاکی نشان از وجود خلیفه خدا برای رسانیدن خیر به بشریت دارد.
  دکتر حکیم زاده با اشاره به آیات قران بیان داشت:کسانی که با مال جهاد می کنند در نزد خدا عزیز هستند و اگر با دید ظاهری بگوییم تجارت پر سود این است که به جیب یک ادم برود اما تجارت پرسود خیرین مدرسه ساز با انفاق اموالشان و طرف حساب شدن با خداوند است.

  وی افزود:خیرین مدرسه ساز بدانند تمام کودکان آینده ساز مملکت باقیات صالحات هستند که با دست های توانا، ذهن های باز و سرمایه گذاری خیرین بهترین سرنوشت را برای ایران اسلامی رقم می زنند.

  ۱۶۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای