امروز : پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 11 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:30 | تعداد بازدید : 4467 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح سالن ورزشی به نام شهیدسلیمانی در دمزآباد ورامین

  دهیار دمزآباد از افتتاح سالن ورزشی به نام شهید حاج قاسم سلیمانی در این روستا خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مجموعه سالن ورزشی دمزآباد مزین به نام شهید حاج قاسم سلیمانی ...

  دهیار دمزآباد از افتتاح سالن ورزشی به نام شهید حاج قاسم سلیمانی در این روستا خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مجموعه سالن ورزشی دمزآباد مزین به نام شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین و معاونین و بخشدار جوادآباد افتتاح شد.

  مجید میررجب دهیار روستای دمزآباد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این سالن در مساحت ۱۳۰۰ مترمربع از محل اعتبارات ارزش افزوده دهیاری توسط دهیاری و شورای اسلامی دمزآباد سال ۱۳۹۷ آغاز و سال ۱۳۹۹ افتتاح و آماده بهره برداری است.

  وی افزود: این سالن چندمنظوره به دو قسمت ورزش های بدون توپ ( بدنسازی، ایروبیک،تنیس روی میز،فوتبال دستی،دارت) با توپ ( فوتسال،والیبال،بسکتبال) با امکانات مجزا برای هرسالن و قابلیت استفاده همزمان بانوان و آقایان به صورت جدا از یکدیگر احداث شده است.

  میررجب تصریح کرد: این سالن چندمنظوره که شاید در سطح شهرستان ورامین نیز بی نظیر باشد از جمله خدمات دهیاری و شورای اسلامی دمزآباد به مردم خوب این روستا می باشد.

  دهیار دمزآباد اظهار امیدواری کرد با بهره برداری از این سالن شور ونشاط بین جوانان این روستا بیشتر از قبل و نهایتا به افزایش سرانه های ورزشی  دمزآباد و روستاهای مجاور کمک بنماید.

  وی در پایان با تشکر از فرماندار شهرستان و معاونین و بخشدار جوادآباد گفت: امیدوارم با حمایت مسئولان و همدلی و همراهی شورای روستا روند عمرانی سال های اخیر این روستا ادامه و حتی با سرعت و شتاب بیشتری پیش رود.

   

  http://nedayepishva.com/?p=66932&preview=true لینک کوتاه

   45 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای