امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۶ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۰:۵۹ | تعداد بازدید : 96616 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح سالن همایش شهید رحیم رجبی،شهید پیشوایی تازه تفحص شده

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حسین عباسی با حضور در جمع دانشجویان جدیدالورود مرکز علمی کاربردی شهرداری پیشوا و افتتاح سالن همایش های شهید رحیم رجبی در این مراسم و در ...

  افتتاح سالن شهید رحیم رجبی، شهید پیشوایی تازه تفحص شده

  سالن همایش شهید رحیم رجبی با حضور فرماندار پیشوا و دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه علمی کاربردی این شهرستان افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حسین عباسی با حضور در جمع دانشجویان جدیدالورود مرکز علمی کاربردی شهرداری پیشوا و افتتاح سالن همایش های شهید رحیم رجبی در این مراسم و در جمع دانشجویان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا طی سخنانی اظهار داشت: هر شهید شهرستان سندی افتخار برای ماست و همه ما مدیون امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی هستیم.

  عباسی با اشاره به پتانسیل های دانشگاهی در پیشوا افزود: با توجه به وجود ظرفیت های علمی و دانشگاهی، شهرستان پیشوا سرآمد امور آموزشی در منطقه است و وجود مراکز دانشگاهی متعدد در پیشوا فرصتی برای بهره گیری از ظرفیت دانشجویان به منظور تصمیم گیری و برنامه ریزی های شهرستانی است تا بتوان بر اساس نیازهای خود جوانان و بر مبنای اقدامات علمی و کارشناسی شده مسائل موجود را پیگیری و چاره اندیشی کرد.

  وی در ادامه گفت: مراکز علمی کاربردی نه با هدف مدرک گرایی بلکه با هدف مهارت محوری راه اندازی گردیدند تا بتوان با بهره گیری از نیروی انسانی آموزش دیده، زمینه اشتغال و رونق اقتصادی را فراهم و توسعه بخشید و شرط لازم برای پایداری وضعیت مطلوب علمی کشور در سطح منطقه ای و بین المللی تلاش و کوشش دانشجویان و اساتید است تا ضمن توجه به تولید علم، جایگاه شایسته ای در این عرصه در سطح جهان داشته باشیم.

  فرماندار پیسوا ممزوج نمودن علم و عمل، تعهد و تخصص توام با تهذیب نفس را در شکل گیری آینده خوب برای شهرستان در همه ابعاد تاثیرگذار دانست و گفت: حرکت به سوی تعالی کشور وظیفه افراد موثر در جامعه است.

  وی برای دانشجویان جدید الورود مرکز علمی کاربردی شهرداری پیشوا آرزوی توفیق کرد و از آنان خواست تا با طرح ها، ایده ها و پیشنهادات خود مسئولان را در جهت پیشبرد امور شهرستان یاری کنند و نقش خود را در پیشرفت و ساختن آینده شهرستان به خوبی ایفا نمایند.

  ۵۹ total views, 1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای