امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۲:۳۶ | تعداد بازدید : 5878 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح سالن اجتماعات و دفتر پیشخوان در چهارمین روز از ایام دهه فجر فاطمی

  به گزارش خبرنگار اجتماعي پايگاه خبري نداي پيشوا:نخستين دفتر پیشخوان دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداري تهران، امام جمعه و مسئولان شهرستان پيشوا براي ارائه خدماتی از قبیل ...

  افتتاح سالن اجتماعات و دفتر پیشخوان در چهارمین روز از ایام دهه فجر فاطمی

  سالن اجتماعات مدرسه شهید آیت الله خامنیه و دفتر پیشخوان دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران و مسئولان شهرستان در چهارمین روز از دهه فجر فاطمی افتتاح شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا:نخستین دفتر پیشخوان دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران، امام جمعه و مسئولان شهرستان پیشوا برای ارائه خدماتی از قبیل ثبت احوال و امور سجلی، خدمات مالیات و اظهارنامه مشاغل و خودرو، عوارض شهرداری، تأییدیه تحصیلی، خدمات کارت بهداشت، خدمات بانکی با اشتغال زایی به صورت مستقیم برای ۶ در مکانی به مساحت ۱۳۰ مترمربع در خیابان ۱۵ خرداد نفر افتتاح شد

  همچنین سالن اجتماعات «مهر» آموزشگاه آیت‌الله خامنه‌ای با  ظرفیت ۱۳۴ نفر صندلی و بااعتبار ۷۲۰ میلیون ریال با همت مجمع خیران، اداره آموزش و پرورش و اولیای دانش‌آموزان افتتاح گردید.

  رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا در آئین افتتاح سالن اجتماعات مدرسه آیت الله خامنه ای اظهار داشت: در بحث آموزش اعتقاد ما با شخصیت‌دادن به دانش‌آموزان آن‌ها را برای آموزش بهتر آماده کنیم و هدف از احداث این سالن رشد ابعاد مختلف شخصیتی دانش آموزان با برگزاری مراسم ملی و مذهبی است.

  جهانی با بیان اینکه بیشتر پروژه های اموزش و پرورش توسط خیرین ساخته میشود گفت:خیران همیشه یاریگر آموزش و پرورش هستند و تا کنون حدود ۴۲ درصد از فضاهای آموزش و پرورش پیشوا به‌وسیله خیران ایجاد شده است.

  وی افزود:: از شهریور امسال تا کنون  کلنگ سه مدرسه بر زمین خورده است و کلنگ مدرسه چهارم نیز در اواسط اسفندماه در این شهرستان بر زمین خواهد خورد و در بخش تخصیص اعتبارات دولتی برای ساخت مدارس  نیز در سال‌جاری شاهد کلنگ‌زنی آن‌ها ازجمله احداث آموزشگاه ۱۶ کلاسه در این شهرستان خواهیم بود.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران در مراسم افتتاح این سالن اجتماعات  با بیان اینکه  پیشوا حق بزرگی به گردن انقلاب دارد،اظهار داشت: حرکت مردم ولایتمدار انقلاب در سال ۴۲ آغاز راه برای شکل گیری انقلاب اسلامی بود وبعد از گذشت حدود ۵۴ سال شاهد آن هستیم که ثمره و آوازه این حرکت عظیم تا اقصی نقاط دنیا پیچیده است.

  وی افزود: این شهرستان سالیان دراز است رنگ و بوی محرومیت دارد وحاکمیت و همه مسؤولان باید در جهت آبادانی این شهر گام‌های مؤثرتری بردارند.

  امامی امین با اشاره به اینکه پیشوا قطب کشاورزی استان تهران است گفت: امروز توجه کشاورزان استان تهران و شهرستان پیشوا به حوزه تجارت و بازرگانی بیشتر از نگاه به بازار داخلی است ؛ظرفیت شهرستان در بخش کشاورزی فوق العاده است و بخش مهمی از صادرات استان تهران از همین شهرستان اتفاق می‌افتاد.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای