امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۳ اسفند, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۲۷ | تعداد بازدید : 18930 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح دفتر هیئت اتومبیل رانی پیشوا

   به همت هیئت اتومبیلرانی وموتورسواری شهرستان پیشوا همایش تجلیل از قهرمانان ،ورزشکاران و اعضاء این هیئت درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا: دراین مراسم که توسط مجید استعین ...

   به همت هیئت اتومبیلرانی وموتورسواری شهرستان پیشوا همایش تجلیل از قهرمانان ،ورزشکاران و اعضاء این هیئت درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا: دراین مراسم که توسط مجید استعین نژاد و باهمکاری اداره ورزش وجوانان برگزارشد ؛ دکتر طاهری گفت: در ارزیابی های صورت گرفته پایان سال هیئت اتومبیلرانی وموتورسواری پیشوا با بیشترین امتیاز عنوان هیئت برتر را به خود اختصاص داده و این موفقیت ثمره اتحاد و همدلی ورزشکاران واعضاء این هیئت است که در سطوح مختلف استانی وکشوری عناوین قهرمانی متعددی را برای ورزش پیشوا به ارمغان آورده اند.
  رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا افزود: عملکرد مثبت ، برنامه ریزی مدون در طول سال ،حضور در مراسمات ومسابقات مختلف و برگزاری مسابقات ویژه مناسبت ها و بخصوص اخلاق مداری و حفظ اتحاد و انسجام ورزشکاران وقهرمان پروری هیئت اتومبیلرانی باید برای سایر هیئت های ورزشی سرلوحه باشد .
  طاهری تصریح کرد: یکی از دغدغه های اصلی اداره ورزش احداث پیست اتومبیلرانی وموتورسواری در پیشوا است که با رایزنی های صورت گرفته انشالله در اینده ای نزدیک باتملک زمین به این مهم خواهیم رسید.
  مهرداد همتیان نیز خاطر نشان کرد: مجید استعین نژاد و سایر ورزشکاران و دست اندرکاران این رشته در پیشوا جزء بهترین رانندگان استان تهران هستند وباحضور دکتر طاهری د ر راس ورزش این شهرستان قطع به یقین موفقیت های بی شماری را در عرصه های مختلف ورزش اتومبیلرانی شاهد خواهیم بود.
  رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان تهران گفت: وجود صمیمت در کنار قانون در هیئت اتومبیلرانی پیشوا سبب توسعه وجذب ورزشکاران به این رشته مهیج شده و افتخارات کسب شده تا کنون مرهون تلاشهای مجدانه جوانان عضو این هیئت بوده است.
  مجید استعین نژاد نیزضمن ارائه گزارش مختصری از عملکرد خود عنوان کر و افزود: مدالها و قهرمانی های متعددی توسط ورزشکاران ما برای ورزش منطقه به ارمغان آمده بود و بر همین اساس با همکاری اداره ورزش وجوانان برای او لین مرتبه اقدام به برگزاری این همایش نمودیم.
  قهرمان مسابقات اتومبیلرانی کشور اظهار داشت: از زمان ورود دکتر طاهری به پیشوا روح تازه ای در ورزش دمیده شده است و با درایت ایشان و حمایتی که کلیه رشته های ورزشی دارد امیدواریم هرچه سریعتر شاهد رشد و شکو فایی ورزش منطقه باشیم.
  رئیس هیئت اتومبیلرانی پیشوا گفت: موفقیت و پیروزی ما در سطوح کشوری و استانی و درخشش نام مقدس پیشوا مرهون تلاش یکایک ورزشکاران و بخصوص اعضاء هیئت است و انتظار داریم مسئولان محلی و استانی با توجه بیشتر به اداره ورزش وجوانان شرایط را برای رشد و ارتقاء ورزش مهیا کنند.
  درادامه مراسم اهداء جوایز و لوح یادبود توسط دکتر طاهری و مهرداد همتیان و سیدمهدی طاهری برگزار و از قهرمانان و اعضاء هیئت اتومبیلرانی تجلیل شد.
  در حاشیه برگزاری این مراسم نیز توسط مجید استعین نژاد از رئیس اداره ورزش وجوانان پیشوا، رئیس هیئت اتومبیلرانی استان تهران  تجلیل شد.
  در پایان مراسم نیز از سوی علیرضا سلمانی دبیر هیئت(قهرمان سال کشور) ، الهام همایونفر نایب رئیس هیئت (قهرمان استان تهران)، مجتبی اردستانی مسئول کمیته ریس (نایب قهرمان مسابقات کشوری) ورضا برقیانی مسئول کمیته فنی ( قهرمان استان تهران)با اهداء لوح و هدیه ای از زحمات استعین نژاد تقدیر شد.
  اختصاص دفتر مجزا برای هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری و افتتاح آن توسط مسئولان از اقدامات  دکتر طاهری سرپرست اداره ورزش و جوانان پیشوا در این همایش بود.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای