امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۹ خرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۰۰ | تعداد بازدید : 24935 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح اولین پایگاه قهرمانی تنیس روی میز شهرستان پیشوا

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ به همت و مساعدت دکتر طاهری و باحضور صابری رئیس هیئت تنیس روی میز استان تهران اولین پایگاه قهرمانی این رشته در پیشوا امروز چهارشنبه 9 ...

  افتتاح اولین پایگاه قهرمانی تنیس روی میز شهرستان پیشوا

  ‍به همت و مساعدت دکتر طاهری و باحضور صابری رئیس هیئت تنیس روی میز استان تهران اولین پایگاه قهرمانی این رشته در پیشوا امروز چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷ افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ به همت و مساعدت دکتر طاهری و باحضور صابری رئیس هیئت تنیس روی میز استان تهران اولین پایگاه قهرمانی این رشته در پیشوا امروز چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷ افتتاح شد.
  حضور مهدی صابرپور پیشکسوت ورزش کشور که سابقه مربیگری وبازی در تیم ملی والیبال بعنوان کاپیتان و قهرمانی مسابقات تنیس روی میز را در کارنامه خود دارد موجب قوت قلب ورزشکاران و استقبال ایشان قرار گرفت.
  در حاشیه برگزاری مراسم افتتاح این پایگاه که در سالن آزادگان انجام شد ؛ مصطفی شریعت زاده مسئول هیئت تنیس روی میز شهرستان پیشوا مسابقه ای دوستانه بین تعدادی از ورزشکاران برگزار کرد.
  حمید صابری در این مراسم اظهار داشت: وجود دکتر طاهری که فردی جدی و اجرایی و در واقع یکی از سرمایه های ورزش کشور است در راس وسکانداری ورزش پیشوا برای منطقه نعمت بزرگی است و باید ورزشکاران وجامعه ورزشی از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را داشته باشند.
  رئیس هیئت تنیس روی میز استان تهران تصریح کرد: شهرستان پیشوا پتانسیل خوبی در رشته های مختلف بویژه پینگ پنگ دارد و برای هدایت ورزشکاران واین نیروهای بالفعل به مراتب و سکوهای بالاتر نیاز به وجود مربیان دارای کارت و اصلح می باشد.
  وی در پایان نوید خوش به ورزشکاران پیشوا داد و گفت: با افتتاح این پایگاه در آینده ای نزدیک میزبانی دوره مربیگری درجه ۳ ، اعزام ۳ نفر از پیشوا بصورت رایگان در دوره مربیگری وداوری استان تهران و همچنین کمک جهت تجهیزات ورزشی را برای ورزش پیشوا در نظر خواهیم داشت.

  درپایان صابری با اهدا لوح سپاس از اهتمام و تلاش رئیس اداره ورزش وجوانان پیشوا در راستای فعالسازی ورزش تنیس روی میز تقدیر کرد.
  شهرستان پیشوا د ر ۴۵ کیلومتری شهر تهران می باشد که تا به امروز فاقد کمترین فضایی جهت تمرین تنیس روی میز بوده است و دکتر طاهری با دلسوزی و پرداخت بخشی از هزینه هابصورت شخصی نظیر خرید میز و بهسازی فضای پایگاه قهرمانی گامی موثر در فعالسازی و توسعه این ورزش برداشته است./انتهای پیام

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای