امروز : پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 25 سپتامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:41 | تعداد بازدید : 2678 نفر | امتیاز خبر :
 • افتتاح سی امین مرکز واکسیناسیون سپاه در شهرستان قرچک

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام استان تهران سی امین مرکز واکسیناسیون در شهرستان قرچک را افتتاح کرد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام استان تهران در ...

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام استان تهران سی امین مرکز واکسیناسیون در شهرستان قرچک را افتتاح کرد./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام استان تهران در مراسم افتتاحیه مرکز واکسیناسیون سپاه پانزده خرداد ناحیه قرچک در سخنانی اظهار داشت : امروز این مرکز سیمین مرکز واکسیناسیونی میباشد که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد شده است و این دستور توسط فرماندهی معظم کل قوا صادر گردیده است.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام استان تهران گفت : طبق شنیده ها قرار بود تا پایان سال واکسیناسیون تمام بشود اما در این شهرستان روزانه هفت هزار عدد واکسن تزریق می شود و به زودی در قرچک کم تر از ۲۰روز همه مردم واکسینه میشوند.

  سردار ذوالقدر عنوان کرد : من دلم میخواهد از همه کسانی که در حال تلاش هستند درخواست کنم که تعداد واکسن ها را افزایش دهند و این شهرستان اولین ناحیه ای باشد که سریع تر از همه شهرستان ها ، جامعه هدف خود را در بحث واکسیناسیون ان شاالله تمام کنند.

  وی تصریح کرد : باید این پیام را به مردم برسانید کسی از تزریق واکسن جا نماند و حتی تک تک اتباع ، همه کامل واکسینه بشوند.

  سردار احمد ذوالقدر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد : امروز آغاز هفته دفاع مقدس است و دفاع مقدس فقط برای مرز نبود برای کشتن نبود بلکه برای آرمان بود و رزمندگان آن زمان الان پیشکسوتان مدافعان امروز هستند.

  وی ادامه داد : این خواهران و برادران در اینجا و در این دفاع سلامت دو ثواب میبرند و این را بدانید دشمن در فضای مجازی دشمنی میکند و ما کاری با آن نداریم و وظیفه خودمان را انجام میدهیم.

  فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام استان تهران افزود : این اقدامات مردم ما ، بسیجیان ما و… در دنیا بی نظیر و بی بدیل هست که بدون هیچ دریافتی و دلی قدم برمی‌دارند و بدانید شما در این سالن احیا کننده تمام بشریت هستید.

  وی در پایان تاکید کرد : هر کسی در این عرصه سلامت زحمت میکشد سپاسگزارم و تقارن اربعین حسینی ، هفته دفاع مقدس و افتتاح این مرکز باعث شود هر چه زودتر این بیماری از این مردم رخت برکند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=73549&preview=true لینک کوتاه

   91 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای