امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۴۳ | تعداد بازدید : 15282 نفر | امتیاز خبر :
 • اعلام آمادگی دفترنمایندگی بنیاد مسکن پیشوا برای تبدیل به شعبه ای مستقل

  فرماندار پیشوا و مسئول دفترنمایندگی بنیاد مسکن شهرستان، آمادگی خود را برای ارتقاء دفتر نمایندگی به شعبه ای مستقل به مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران اعلام نمودند. به گزارش پایگاه خبری ندای ...

  فرماندار پیشوا و مسئول دفترنمایندگی بنیاد مسکن شهرستان، آمادگی خود را برای ارتقاء دفتر نمایندگی به شعبه ای مستقل به مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران اعلام نمودند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مسول نمایندگی بنیاد مسکن شهرستان پیشوا با اشاره به اقدامات انجام گرفته بنیاد مسکن شهرستان پیشوا از بدو تاسیس تا کنون، اظهار داشت: طرح هادی روستایی از جمله اقدامات موثر دولت در توسعه و عمران زیربنایی روستاها و کاهش مهاجرت به شهرهاست که این طرح مهم با تلاش بنیاد مسکن شهرستان پیشوا،در ۳۴ روستای این شهرستان اجرایی و در حال تکمیل است.

  وی افزود: زیر سازی و آسفالت، احداث پیاده رو و اصلاح شبکه معابر، آماده سازی اراضی پیش بینی شده برای گسترش روستا و تکمیل شبکه دفع فاضلاب از اقداماتی است که در قالب طرح هادی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار انجام می شود.

  علی دهقانی بیان داشت: تاکنون ۳۹ فقره وام مسکن روستایی،۲۹ فقره وام قرض الحسنه به متقاضیان روستایی تعلق گرفته است .

  وی اظهار کرد:دفتر نمایندگی بنیاد مسکن شهرستان پیشوا طی سه سال متوالی در بین شهرستان های استان تهران در جذب اعتبارات قیر رایگان حائز رتبه های برتر گردیده است.

  مسئول نمایندگی بنیاد مسکن شهرستان پیشوا  افزود :همچنین این دفتر نمایندگی مقام برتر ترویج فرهنگ معماری و ساختمان سازی روستایی در بین شهرستان های استان تهران در سال ۹۵ کسب نموده است.
  دهقانی ا در خصوص سهم خدمات بنیاد مسکن شهرستان پیشوا در کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه گفت:۵۰ درصد از نیروی انسانی نمایندگی پیشوا به منظور شناسایی واحدهای خسارت دیده در شهرستان قصر شیرین به مدت یک ماه خدمت نمودند.
  مسئول نمایندگی بنیاد مسکن شهرستان پیشوا در پایان در خصوص ارتقاء دفتر نمایندگی بنیاد مسکن شهرستان پیشوا گفت :در جلسه ای به اتفاق فرماندار پیشوا از مدیر کل بنیاد مسکن استان تهران با ارائه عملکرد نمایندگی بنیاد مسکن شهرستان،آمادگی این نمایندگی را برای ارتقاء به شعبه مستقل بنیاد مسکن اعلام نمودیم.

   

  انتهای پیام/*

  ۱۷۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای