امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 25 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:09 | تعداد بازدید : 712 نفر | امتیاز خبر :
 • اعطای مجوز بسته بندی محصولات کشاورزی پیشوا به سرمایه گذاران تسهیل شود

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به اینکه سرمایه گذارانی برای راه اندازی محصولات کشاورزی این منطقه اعلام آمادگی کرده اند گفت: اعطای مجوز به سرمایه گذاران تسهیل شود/ به گزارش ...

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به اینکه سرمایه گذارانی برای راه اندازی محصولات کشاورزی این منطقه اعلام آمادگی کرده اند گفت: اعطای مجوز به سرمایه گذاران تسهیل شود/

  به گزارش ندای پیشوا،حشمت‌اله عسگری عصر چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران که در فرمانداری پیشوا برگزار شد اظهار کرد: در زمینه رفع مشکلات واحدهای تولیدی عزم راسخی در دولت شکل گرفته است و شهرستان پیشوا با وجود جمعیت کم ظرفیت‌های زیادی برای کار دارد.

  عسگری با اشاره به اینکه زمینه مالی برای رفع مشکل واحدهای تولیدی ناشی از کرونا فراهم شده است افزود: در این خصوص بسیاری از محدودیت‌ها برداشته شده است.

  وی بیان کرد: مشکل واحدهای تولیدی راکد که نیازمند تسهیلات بانکی هستند در ستاد تسهیل استان مطرح خواهد شد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استان تهران گفت: پیشوا با دارا بودن قابلیت‌ها و پتانسیل بالا در زمینه کشاورزی در اولویت قرار دارد و باید تمهیدات برای ایجاد پایانه صادراتی این شهرستان فراهم شود.

  وی ادامه داد: برای بسته بندی محصولات کشاورزی این منطقه نیز سرمایه گذارانی اعلام آمادگی کرده اند که باید با قید فوریت این موضوع نیز در کارگروه استان پیگیری و مطرح شود و اعطای مجوز به این افراد تسهیل گردد.

  http://nedayepishva.com/?p=63397&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۷۰ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای