امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 6 دسامبر, 2015 | ساعت انتشار خبر : 13:41 | تعداد بازدید : 3227 نفر | امتیاز خبر :
 • اعزام ۲۰ نفر از مددجویان کمیته امداد پیشوا به مشهد مقدس

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مجتبي عبداللهي تصریح کرد:یکی از خیرین نوع دوست هزینه اعزام تعدادی از مددجویان تحت حمایت این شهرستان به مشهد مقدس را تقبل كرد.   وی گفت: این خیر نیکوکار ...

  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) پیشوا از اعزام ۲۰ نفر از فرزندان خانواده‌های محسنین تحت حمایت این شهرستان به مشهد مقدس توسط یک حامی نیکوکار خبر داد.

  اعزام 20 نفر از فرزندان خانواده‌های محسنین پیشوا به مشهد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مجتبی عبداللهی تصریح کرد:یکی از خیرین نوع دوست هزینه اعزام تعدادی از مددجویان تحت حمایت این شهرستان به مشهد مقدس را تقبل کرد.

   

  وی گفت: این خیر نیکوکار در سال جاری با کمک ۸۵ میلیون و ۱۲۰ هزار ریالی خود اعزام این تعداد از مددجویان به حرم حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(علیه السلام) را فراهم کرده است.

   

  عبداللهی افزود: این حامی نیکوکار با عضویت در طرح محسنین و حمایت مادی و معنوی از ۲۰ فرزند مشمول طرح محسنین با این نهاد همکاری دارد.

   

  مدیرکمیته امداد پیشوا بیان کرد:حامیان نیکوکار کمک های خود را در زمینه زیارتی و معنوی، تامین جهیزیه، عمران، تحصیلی و لوازم کمک آموزشی، خرید سایر امکانات و نقدی به فرزندان معنوی خود در طرح های اکرام ایتام و محسنین اهداء و پرداخت می‌کنند.

   

  منبع: روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران

   231 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای