امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 4 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:33 | تعداد بازدید : 3209 نفر | امتیاز خبر :
 • اعزام ۶۰۰ دانش آموز پیشوا به اردوی راهیان نور

  فرماندار شهرستان پیشوا از اعزام ۶۰۰ دانش آموز به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور خبر داد. به گزارش ندای یشوا؛ حسین عباسی در نشست هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نور گفت: ...

  فرماندار شهرستان پیشوا از اعزام ۶۰۰ دانش آموز به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور خبر داد.
  به گزارش ندای یشوا؛ حسین عباسی در نشست هماهنگی اعزام کاروان های راهیان نور گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس فقط منحصر به یک زمان خاص در گذشته نیست و ملت ایران هرگز نباید فداکاری و ایثار رزمندگان اسلام را فراموش کند.

  وی افزود: حضور نوجوانانی که هیچ درکی از انقلاب و دوران دفاع مقدس ندارند، در مناطق جنگی باعث آشنایی آنان با ارزش ها و آرمان های نظام اسلامی و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل چهارمی ها می شود.
  اعزام نخستین کاروان راهیان نور پیشوا در سال ۹۸
  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: سال گذشته علیرغم حساسیت هایی که برای اعزام کاروان های راهیان نور به دلیل وقوع برخی سوانح ایجاد شده بود، با همکاری نهادهای مختلف شهرستان توفیق اعزام دانش آموزان به وسیله قطار حاصل و این برنامه به بهترین نحو برگزار شد.
  کاروان دانش آموزان دختر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند+ تصاویر
  وی تصریح کرد: امسال نیز ۶۰۰ دانش آموز دختر و پسر پیشوایی در قالب ۱۲ کاروان به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور اعزام می شوند.

  عباسی افزود: باید هماهنگی های لازم و تقسیم کار جهت برگزاری مطلوب این اردوی فرهنگی و معنوی صورت گیرد که نیازمند مشارکت همه نهادهای متولی و برنامه ریزی و اقدام به هنگام است.

  معرفی-سرپرست-جدید-معاونت-برنامه-ریزی،

  معرفی-سرپرست-جدید-معاونت-برنامه-ریزی،

   772 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای