امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۹ آذر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۸:۴۱ | تعداد بازدید : 165501 نفر | امتیاز خبر :
 • اعزام دانش آموزان پیشوایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

  اعزام دانش آموزان پیشوایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور ۲۴۰دانش آموز پیشوایی در قالب کاروان راهیان نور عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند   به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، این گروه از دانش آموزان ...

  اعزام دانش آموزان پیشوایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

  ۲۴۰دانش آموز پیشوایی در قالب کاروان راهیان نور عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شدند

   

  به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، این گروه از دانش آموزان روز یکشنبه در قالب نخستین کاروان دانش آموزی راهیان نور شهرستان پیشوا، پس از زیارت مرقد مطهر امامزاده جعفر(ع) و گلزار شهدا ، با بدرقه مسئولان این شهرستان عازم مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس در مناطق جنوبی کشور شدند.

  فرمانده ناحیه مقاومت حضرت جعفربن موسی الکاظم ع در خصوص جزئیات این سفر معنوی اظهار داشت: دانش آموزان پیشوایی در قالب کاروان راهیان نور به مدت ۴ روز به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس عزیمت کردند.

  وی افزود: در این سفر معنوی دانش آموزان از مناطق عملیاتی شلمچه، اروندکنار، فاو و یادمان شهدای عملیات‌های غرورآفرین هویزه، والفجر و بازدید می کنند.

  سلطانی گفت: در کنار بازدید از مناطق عملیاتی جنوب برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

  وی بیان کرد: هدف از اعزام کاروان ‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی، ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و همچنین تشریح ارزش های دفاع مقدس است.

  همچنین سرپرست فرمانداری شهرستان پیشوا در مراسم بدرقه دانش آموزان گفت : اردوهای راهیان نور ، اقدامی فرهنگی در راستای مقابله با تهدید نرم دشمنان قسم خورده نظام است که جوانان و آینده سازان کشور را هدف قرار داده است.
  حسین عباسی افزود : دانش آموزانی که دوران هشت سال دفاع مقدس را ندیده و درک نکرده اند ، با حضور در مناطق عملیاتی ، از نزدیک با رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام آشنا شده و روایتگر این ایثار برای سایر دانش آموزان خواهند بود.
  وی گفت : این اردو در مجموع ۴ روز طول می کشد.
  شهرستان پیشوا در مجموع دارای بیش از ۱۳ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی است.
  پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

  انتهای پیام/*

  ۴۲۲ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای