امروز : جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 9 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 16:40 | تعداد بازدید : 13169 نفر | امتیاز خبر :
 • اعتبارات ارزش افزوده شهرداری پیشوا صرف اقدامات عمرانی و ماندگار شهری شود

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بیان کرد: اصلاح ساختار و کوچک و چابک سازی شهرداری، قانونمداری و قانون گرایی انجام پروژه ها ...

  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بیان کرد: اصلاح ساختار و کوچک و چابک سازی شهرداری، قانونمداری و قانون گرایی انجام پروژه ها بر اساس ضوابط، مقررات و مجوزهای قانونی و بودجه مصوب شهرداری و بر مبنای طرح های جامع و تفضیلی باید ملاک عمل مدیریت شهری قرار گیرد.

  وی افزود: مدیریت منابع مالی و انسانی، نظارت پذیری و شفافیت عملکردی و شفافیت مالی و کاهش هزینه های غیرضروری جاری و سالم سازی محیط از جمله مواردی است که از مدیریت شهری پیشوا انتظار می‌رود.

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: لازم است تا مدیریت شهری پیشوا توسعه اقتصاد شهری و درآمدزایی، پویایی و نشاط اجتماعی، اقدامات اشتغالزایی به خصوص برای زنان سرپرست خانوار با ایجاد بازارچه های سنتی و راه اندازی و ترویج گردشگری مذهبی را مدنظر قرار دهد.

  عباسی گفت: جلوگیری از ساخت‌سازهای غیرمجاز، انجام فعالیت ها و کارهای عمرانی زیربنایی ماندگار، توجه بیشتر به زیرساخت ها، تکمیل پروژه های عمرانی نیمه کاره و ناتمام، تکمیل رینگ کمربندی داخل شهر در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

  وی گفت: همچنین توجه و اصلاح و مناسب سازی مبلمان شهری، بهسازی وضعیت پسماندها، تجهیز ناوگان حمل و نقل موتوری و خدماتی ضروری است.

  عباسی خاطر نشان کرد: لازم است تا مبالغ ارزش افزوده به‌جای حقوق و دستمزد به سمت پروژه های عمرانی سوق داده شود تا اثرات این اقدام بزرگ دولت، ماندگار و به نفع عموم مردم واقع گردد.

   326 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای