امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۹ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۲۵ | تعداد بازدید : 11662 نفر | امتیاز خبر :
 • اضطراب و التهاب بازار در این موقعیت حساس صحیح نیست

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین موسی حسینی در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت:بیست و چهارم مرداد ...

  اضطراب و التهاب بازار در این موقعیت حساس صحیح نیست

  امام جمعه موقت شهرستان پیشوا گفت:صحیح نیست در در این موقعیت حساس جامعه را به اضطراب و التهاب وا داریم ، مردم زحمت کش و مومن برای تامین معاش خود به بدترین وضع گرفتار شده اند،بی انصافی است که قیمت سکه چند برابر می شود و دلار ۴ هزار تومانی ۱۱ هزار تومان شود.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین موسی حسینی در خطبه های سیاسی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت:بیست و چهارم مرداد ماه ۶۲ اولین تشکیل جلسه مجلس خبرگان رهبری به دستور امام خمینی (ره) بود که وظیفه مهم و خطیر تقویت رهبری را بر عهده دارد و به لطف خداوند تا کنون رو سفید بوده است.

  وی با بیان مسائل و مشکلات روز کشور بیان داشت:بحران های کشور بخشی به دشمنان خارجی و بخشی به داخل کشور باز می گردد؛امام راحل در گذشته و مقام معظم رهبری همیشه آمریکا را دشمن اصلی و غیر قابل اعتماد می دانند و متاسفانه بعضی از انقلابی ها هنوز آمریکا راهم مظهر تمدن میدانند و یقینا اشتباه می کنند.

  حسینی در ادامه گفت :تعجب ما از کسانی است که ارز دولتی برای خرید کالای اساسی می گیرند و متاسفانه خلاف مسیر را طی می کنند ،این افراد با هر ایده و طرز تفکری هستند نمی شود نام انسان را بر روی آنها گذاشت.

  وی افزود: مردمی که برای دفاع از انقلاب جان خود را فدا کردند وتمام مشکلات را به جان خریدند و امروز سخت ترین شرایط  زندگی را دارند این افراد بی وجدان خون مردم را می مکند ؛ اعظم مشکلات ما در داخل کشور است.

  امام جمعه موقت پیشوا اظهار کرد:صحیح نیست در در این موقعیت حساس جامعه را به اضطراب و التهاب وا داریم ، مردم زحمت کش و مومن برای تامین معاش خود به بدترین وضع گرفتار شده اند،بی انصافی است که قیمت سکه چند برابر می شود و دلار ۴ هزار تومانی ۱۱ هزار تومان شود.

  وی در ادامه اضافه کرد :با این وضعیت بد اقتصادی که هر روز هم بدتر می شود قوه قضائیه باید به فکر چاره باشد و اینها مفسد اقتصادی و فی الارض هستند و باید محاکمه شوند،

  حسینی در خصوص عوامل حاکم شدن گرانی افسار گسیخته در کشور گفت: راجع به بحرانی شدن بازار عوامل مختلفی وجود دارد که یکی از عوامل کم کردن سود بانکی سپرده هاست با امید مهار گرانی بود که نه تنها گرانی کم تر نشد بلکه بیشتر هم گردید.

  وی افزود : برای کم کردن تورم شروع به ثبت نام سکه کردند و با یک شوک بازار را به هم ریختند و افرادی بودند که هزاران سکه خریدند و مهار این وضعیت بد اقتصادی  غیر قابل ممکن گردید.

  امام جمعه موقت پیشوا در پایان گفت: تیم اقتصادی دولت ناکار امد است و ما از دولت می خواهیم در گرفتن مالیاتی که قانونش توسط نمایندگان مردم نوشته می شود به مردم رحم کنند و قانون را اصلاح کنند و قرار نیست مردم و تولید کنندگان متحمل ضرر شوند./انتهای پیام

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای