امروز : پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 18 آوریل, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:44 | تعداد بازدید : 1731 نفر | امتیاز خبر :
 • اصلاح هندسی میدان شهیدچمران پیشوا با هدف بهبود ترافیک

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی سال جاری روند کار اصلاح هندسی و اجرای طرح بازگشایی معابر با هدف ارتقای موئلفه های ترافیکی ...

  به گزارش خبرنگار ندای پیشوا غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی سال جاری روند کار اصلاح هندسی و اجرای طرح بازگشایی معابر با هدف ارتقای موئلفه های ترافیکی در دستور کار شهرداری قرار گرفته و درحال حاضر این طرح در نقاط مورد نیاز شهر در حال اجرا می باشد.

  وی ادامه داد: هم اکنون در راستای اجرای روان سازی ترافیک شهری ، طرح اصلاح هندسی تقاطع خیابان توحید با میدان شهید چمران به منظور سهولت در تردد خودروها، کاهش سوانح رانندگی و جلوگیری از ایجاد ترافیک به همت و نظارت معاونت فنی و شهرسازی در حال اجرا می باشد.
  وی افزود: جهت اجرای اصلاح هندسی تقاطع خیابان توحید با میدان شهید چمران،عملیات های عمرانی نظیر جدول گذاری، تخریب آسفالت معیوب و انجام زیر سازی و روکش آسفالت مجدد اجرا خواهد شد.

  شهردار پیشوا تصریح کرد : ایمن سازی محورهای اصلی و فرعی در مناطق پر تردد و ترافیکی سطح منطقه به منظور پیشگیری از تصادفات و ارتقای سطح ایمنی شهروندان طبق اولویت های مشخص ادامه دارد و شهرداری پیشوا با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر برای تحقق این مهم برنامه های کارشناسانه ای در سطح شهر را اجرایی می کند.

   164 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای