امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۷ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۱:۲۶ | تعداد بازدید : 11992 نفر | امتیاز خبر :
 • اصحاب رسانه و تریبون نماز جمعه عامل وحدت و مطالبه گری مردم

  اصحاب رسانه و تریبون نماز جمعه عامل وحدت و مطالبه گری مردم امام جمعه پیشوا گفت:اصحاب رسانه و تریبون نماز جمعه به عنوان عامل وحدت و مطالبه گری مردم هستند و این رسالت ...

  اصحاب رسانه و تریبون نماز جمعه عامل وحدت و مطالبه گری مردم

  امام جمعه پیشوا گفت:اصحاب رسانه و تریبون نماز جمعه به عنوان عامل وحدت و مطالبه گری مردم هستند و این رسالت نماز جمعه و عرصه خبر است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در نشست خبری در جمع خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی اظهار داشت: به حق خبرنگاران در عرصه مهم، اثرگذار و پر خطری خدمت می کنندو گاها با اخبار به جای انتقادی خود نسبت به مسئولان با بی لطفی و بی مهری آنها مواجه می شوند.
  وی افزود:انتقاد خبرنگاران از عملکرد مسئولان که با شکایت و زندانی شدن خبرنگاران همراه است رسم بسیار غلطی است.
  امام جمعه پیشوا بیان داشت:تحمل مسئولان بسیار کم شده و در کل کشور به سمتی می رویم که مسئولی برای آرام نگه داشتن شهر و بستن صداها به شهر میفرستند.

  وی با اشاره به نقاط مشترک میان حوزه خبر و تریبون نماز جمعه خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه و تریبون نماز جمعه به عنوان عامل وحدت و مطالبه گری مردم هستند و این رسالت نماز جمعه و عرصه خبر است.
  باقری در ادامه با اشاره به رضایت مردم پیشوا نسبت به اقل خواسته هایشان بیان نمود:مشکل شهرستان پیشوا عدم مطالبه گری و رضایت به حداقل امکانات و خواسته است.
  وی افزود: تریبون نماز جمعه در کل کشور از ابتدای انقلاب تا کنون با افشا نمودن تخلفات، بینش مردم را بالا برده است و در دوسال اخیر نیز اصحاب رسانه هم سو با تریبون نماز جمعه افشاگری های فراوان نموده است.
  امام جمعه پیشوا در پایان گفت:اعتقادات مردم نسبت به اصل نظام جمهوری اسلامی هیچ گاه کم رنگ نمیشود و خبرنگاران هر گونه انتقاد نسبت به نماز جمعه و امام جمعه دارند بیان نمایند و از عواملی که باعث تشتت و دوری مردم از معنویت میشود دوری کنند.

  در پایان این مراسم امام جمعه شهرستان پیشوا با اهداء لوح تقدیر از تلاش خدمت گزاران عرصه خبر تقدیر نمودند./انتهای پیام

  انتهای پیام

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای