امروز : چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 اکتبر, 2012 | ساعت انتشار خبر : 08:37 | تعداد بازدید : 460 نفر | امتیاز خبر :
 • اشکان دژاگه: امیدوارم ورزشگاه آزادی پرشود

  اشكان دژاگه اميدوار است با حضور پرشور هواداران در ورزشگاه آزادي، تيم ملي ايران نتيجه خوبي مقابل كره جنوبي بگيرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا، اشكان دژاگه درباره انتقال خود از ...

  اشکان دژاگه امیدوار است با حضور پرشور هواداران در ورزشگاه آزادی، تیم ملی ایران نتیجه خوبی مقابل کره جنوبی بگیرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ندای پیشوا، اشکان دژاگه درباره انتقال خود از ولفسبورگ به فولام انگلیس گفت: من مارتین یول را از زمانی که در هامبورگ بازی می‌کرد می‌شناسم. او از خیلی وقت پیش به دنبال من بود و خیلی خوشحالم که به لیگ انگلیس آمدم، چرا که همیشه دوست داشتم در لیگ این کشور بازی کنم. خوشبختانه ماگات هم به من اجازه داد و به انگلیس رفتم.

   

  وی افزود: پنج سال ولفسبورگ بودم و روزهای خوبی را در این باشگاه سپری کردم. ماگات مربی خیلی خوبی است. او تمرین‌های سختی برای بازیکنان در نظر می‌گیرد، اما من خیلی چیزها را از او یاد گرفتم. دعا می‌کنم که ولفسبورگ به روزهای خوب خود باز گردد.

   

  ملی‌پوش فولام انگلیس که در برنامه «۹۰» صحبت می‌کرد، درباره انتقال خود از هرتابرلین به وولفسبورگ گفت: در آن زمان هواداران هرتا از رفتن من راضی نبودند، اما من شانس جدیدی برای بازی در یک تیم تازه داشتم و می توانستم پس از شش سال به ولفسبورگ بروم.

   

  دژاگه درباره حضور خود در تیم ملی ایران هم گفت: کاملا راضی‌ام که به ایران آمده‌ام و امیدوارم که موفق باشم. مصدومیتم کاملا بهبود یافته و یک هفته‌ است که با فولام تمرین می‌کنم. مقابل تیم دوم چلسی هم ۴۵ دقیقه بازی کردم.

   

  وی درباره بازی با کره جنوبی هم گفت: می‌دانم که بازی مهمی داریم. فکر و ذهن همه بازیکنان پیروزی در این بازی است. امیدوارم که ورزشگاه مثل بازی با قطر پر شود و همه با هم از دقیقه یک به کره جنوبی حمله کنیم.

  منبع:ایسنا

   291 total views,  1 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای