امروز : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 7 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:49 | تعداد بازدید : 4386 نفر | امتیاز خبر :
 • اشتغالزایی برای بانوان شهر جلیل آباد

   ۳۰۰ نفر در دوره اول کلاس‌های مشاغل خانگی  شهر جلیل آباد شرکت کردند. به گزارش ندای پیشوا؛ بخشدار جلیل آباد گفت: از اردیبهشت سال ۹۸ کلاس های قالیبافی، خیاطی و آرایشگری در جلیل ...

   ۳۰۰ نفر در دوره اول کلاس‌های مشاغل خانگی  شهر جلیل آباد شرکت کردند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ بخشدار جلیل آباد گفت: از اردیبهشت سال ۹۸ کلاس های قالیبافی، خیاطی و آرایشگری در جلیل اباد و روستاهای اطراف ان از جمله شوش آباد ،صالح آباد،قوئینک و شوران تشکیل شده است.

  سید عباس حسینی افزود: با هماهنگی و تفاهمنامه ای که با مرکز فنی و حرفه ای شهرستان پیشوا امضا کردیم، به کارآموزان پس از اتمام کلاسها مدرک فنی و حرفه ای داده می‌شود که تا پایان تابستان حدود ۲۰۰ نفر از این کارآموزان موفق به اخذ مدرک فنی و حرفه ای میشوند.

  بخشدار جلیل آباد گفت: کلاس های خیاطی شامل ۹ دوره است که ۵ دوره در جلیل اباد، زیر نظر مرکز فنی و حرفه ای و اداره کار دایرمیشود و  افرادی که دارای مدرک فنی و حرفه ای شوند ،وام هایی با سود کم جهت راه اندازی اشتغال خانگی داده میشود.

  حسینی تاکید کرد: باتوجه به ارزش های افزوده ای که به حساب دهیاری ها واریز میشود ، خدماتی در راستای زیباسازی فضای روستاها انجام شده است که به واسطه آن ظاهر روستاها به شهر شباهت پیدا کرده است.

  وی با بیان پتانسیل های موجود در این شهر افزود: جلیل آباد در ۵۰ کیلومتری استان تهران قرار دارد و دارای جمعیتی بالغ بر ۱۱ هزار نفر است که از این آمار حدود ۴هزار نفر از آنها اتباع هستند.

  جلیل اباد یکی از قطب های کشاورزی استان تهران است و گلخانه های پیشرفته و متعددی در این منطقه وجود دارد  و با توجه به پتانسیل های موجود در جلیل آباد و خواست مردم و تلاش های فرمانداری، روستای جلیل آباد به شهر ارتقا یافت.

   

  ۷۸۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای