امروز : پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 26 ژانویه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:14 | تعداد بازدید : 9171 نفر | امتیاز خبر :
 • اسلام آباد (دربالا) روستای دوستدار کتاب شد

  به گزارش ندای پیشوا، طی برنامه ریزی با دهیار روستای اسلام آباد (دربالا) در خصوص روستای دوستدار کتاب و رایزنی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، روستای اسلام آباد ...

  به گزارش ندای پیشوا، طی برنامه ریزی با دهیار روستای اسلام آباد (دربالا) در خصوص روستای دوستدار کتاب و رایزنی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، روستای اسلام آباد (دربالا) به عنوان روستای دوستدار کتاب از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا معرفی شد.

  درنشست پاسخگویی مسئولین در روستای اسلام آباد (دربالا) که با حضور عباسی فرماندار، طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین ادارات شهرستان پیشوا انجام شد.

  طاهری ضمن تشکر از فرماندار و دهیار روستای اسلام آباد بابت همکاری صمیمانه با این اداره گفت: طرح معرفی روستای اسلام آباد (دربالا) به عنوان روستای دوستدار کتاب که با موضوع کتاب و کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه در روستاهای کشور در حال اتفاق است .

  برنامه ریزی های صورت گرفته با دهیار محترم این روستا به اداره کل استان تهران فرستاده شد که اجرای آن با همکاری کانون فرهنگی و هنری حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و دهیاری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا در این روستا انجام خواهد شد.

  سپس طاهری با اشاره به حسینیه در حال احداث در این روستا عنوان کرد: با توجه به اعلام نیاز این روستا به کتابخانه عمومی و هماهنگی با مسئولین این حسینیه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا آمادگی خود را جهت تجهیز و راه اندازی کتابخانه اعلام می نماید و با در اختیار قرار دادن فضای مناسب در این حسینیه و همکاری دهیاری و کانون حضرت علی ابن ابی طالب (ع) تاسیس و راه اندازی آن تا پایان سال جاری امکان پذیر خواهد بود.

  ۹۳ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای