امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 11 اکتبر, 2013 | ساعت انتشار خبر : 11:37 | تعداد بازدید : 762 نفر | امتیاز خبر :
 • اسرائیل به ایران پیام جنگی داد

  «ارتش اسرائیل در پیامی آشکار به ایران اعلام کرد، تمرین ویژه هوایی را برای جنگ در مسافت های طولانی انجام داده و فیلم آن را روی اینترنت گذاشته است.» به گزارش پایگاه خبری ندای ...

  «ارتش اسرائیل در پیامی آشکار به ایران اعلام کرد، تمرین ویژه هوایی را برای جنگ در مسافت های طولانی انجام داده و فیلم آن را روی اینترنت گذاشته است.»
  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، وب سایت روزنامه واشنگتن پست (WP) نوشت: «نیروهای هوایی اسرائیل، قبل از مذاکرات هسته ای ایران و غرب، تمرین پروازی برای مسافت های طولانی انجام دادند.»

  در ادامه این گزارش می خوانیم: «ارتش اسرائیل در پیامی آشکار به ایران اعلام کرد، تمرین ویژه هوایی را برای جنگ در مسافت های طولانی انجام داده و فیلم آن را روی اینترنت گذاشته است.»

   

  اسرائیل، بیش از بیست سال است که می گوید ایران تا شش ماه دیگر بمب اتمی خواهد ساخت و ما آماده حمله به این کشور هستیم

  ارتش رژیم صهیونیستی افزده است: «در این هفته، اسکادران هوایی ما تمرین سوخت گیری هواپیماها در آسمان را انجام داد و به این ترتیب توانایی نیروهای خود را آزمودیم.»

  این فیلم، یک هواپیمای حامل سوخت را نشان می دهد که در حال سوخت رسانی به یک جت جنگنده  است. سوختگیری در آسمان، بخش مهمی از حمله های هوایی دوربرد به حساب می آید.

  واشنگتن پست با اشاره به تلاش صهیونیست ها برای کارشکنی در مذاکرات ایران و ۱+۵ تاکید کرد: «انتشار این ویدئو، تنها چند روز قبل از آغاز دور جدید مذاکرات ایران و غرب برای حل مشکلات هسته ای انجام گرفته است.»

  منبع:جام نیوز

   346 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای