امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 18 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:16 | تعداد بازدید : 9520 نفر | امتیاز خبر :
 • استقرار ۴۲۱ شعبه اخذ رأی در ورامین، پیشوا و قرچک

  حسین کاغذلو روز دوشنبه در جلسه شورای تأمین شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک که به میزبانی فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار کرد: در جریان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۴۲۱ ...

  حسین کاغذلو روز دوشنبه در جلسه شورای تأمین شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک که به میزبانی فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار کرد: در جریان برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۴۲۱ شعبه  اخذ رأی را در نظر گرفته‌اند که از این تعداد، ۱۴۴ شعبه در شهر ورامین، ۵۸ شعبه شهر پیشوا، ۱۳۹ شعبه شهرستان قرچک، ۳۱ شعبه جوادآباد ورامین و ۲۳ شعبه در جلیل‌آباد پیشوا مستقر خواهد شد.

  وی تصریح کرد: از مجموع این شعب، ۷ شعبه سیار و مابقی ثابت می‌باشند، ضمن این که ۸ شعبه در شهرستان ورامین و ۶ شعبه در شهرستان قرچک به منظور رفاه حال بانوان، به صورت اختصاصی به این افراد اختصاص یافته است.

  کاغذلو افزود: تعداد داوطلبان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک، ۵۳ نفر بودند که از این تعداد، صلاحیت ۲۷ نفر تأئید و صلاحیت ۲۵ نفر رد شد و یک نفر نیز از ادامه مسیر انتخابات انصراف داد.

  وی گفت: با انصراف یکی از ۲۷ نامزد تأئید صلاحیت شده که پیش از ظهر امروز با حضور در مرکز حوزه انتخابیه، انصراف رسمی خود را اعلام کرد، مجموع نامزدها به ۲۶ نفر شامل ۲۴ مرد  و۲ زن رسیده است.

  فرماندار ورامین با اشاره به درج برخی از اخبار در فضای مجازی مبنی بر انصراف، تأئید و رد صلاحیت برخی از نامزدهای انتخابات گفت: هر گونه اظهار نظر مربوط به انصراف نامزدها از ادامه مسیر انتخابات و یا تغییر در تعداد آنان، بر عهده کمیته اطلاع رسانی مرکز حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک است.

  کاغذلو با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با برگزاری انتخابات متعدد از نخستین روزهای پیروزی انقلاب تاکنون حقیقت شکل‌گیری ارکان نظام با رأی مردم را به ظهور رسانده است.

   363 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای