امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۹ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۹:۱۱ | تعداد بازدید : 12414 نفر | امتیاز خبر :
 • استقرار تیم های اورژانس اجتماعی در مناطق آسیب خیز شهرستان پیشوا

  آسیه ملک دار در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا ،از استقرار تیم های اورژانس اجتماعی در مناطق محروم این شهرستان خبر داد و گفت: به منظور ارائه ...

  استقرار تیم های اورژانس اجتماعی در مناطق آسیب خیز شهرستان پیشوا

  مسئول اورژانس اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان پیشوا گفت:به منظور ارائه خدمات تخصصی و فوری ،تیم های اورژانس در مناطق حاشیه ای و سکونتگاههای غیر رسمی و همچنین در مناطق آسیب خیز شهرستان مستقر می شوند.

  آسیه ملک دار در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ندای پیشوا ،از استقرار تیم های اورژانس اجتماعی در مناطق محروم این شهرستان خبر داد و گفت: به منظور ارائه خدمات تخصصی و فوری در راستای رسیدگی به وضعیت آسیب دیدگان اجتماعی در زمینه های مختلفی همچون کودک آزاری،خشونت، طلاق، سالمند آزاری،زنان آزار دیده و یا در معرض آسیب، تیم سیار اورژانس اجتماعی پیشوافعالیت خواهند نمود.

  وی افزود:این تیم های اورژانس در مناطق حاشیه ای و سکونتگاههای غیر رسمی و همچنین در مناطق آسیب خیز شهرستان مستقر و خدمات لازم را از طریق تیم تخصصی سیار اورژانس که شامل روانشناس و مددکار هستند ارائه می نمایند.
  ملک دار عنوان کرد :با توجه به گستردگی روز افزون آسیب های اجتماعی، با برنامه ریزی جامع و ارتقاء دانش و آگاهی افراد در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی می توانیم گام های موثری در پیشگیری و کاهش آسیب ها داشته باشیم.
  مسئول اورژانس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا همچنین از نجمه اسماعیلی ریاست محترم اداره بهزیستی پیشوا و حمایت های بی دریغ ایشان در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به جامعه هدف نهایت قدردانی را داشت.
  انتهای پیام/*

  ۲۴ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای