امروز : جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 12 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:32 | تعداد بازدید : 4405 نفر | امتیاز خبر :
 • استقرار اداره تامین اجتماعی پیشوا

  فرماندار پیشوا گفت: با توجه به ضرورت ارتقای سطح خدمات، افتتاح و تاسیس اداره تامین اجتماعی در پیشوا دنبال می شود. به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در جلسه شورای اداری شهرستان ...

  فرماندار پیشوا گفت: با توجه به ضرورت ارتقای سطح خدمات، افتتاح و تاسیس اداره تامین اجتماعی در پیشوا دنبال می شود.
  به گزارش ندای پیشوا، حسین عباسی در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا گفت: در شهرستان پیشوا با احتساب اتباع به حدود ۱۵۰ هزار نفر خدمات ارائه می شود و بیش از ۵ هزار نفر تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی قرار دارند.
  عباسی گفت: طی سالیان گذشته دفتر اقماری تامین اجتماعی در پیشوا مستقر شده بود و از ابتدای امسال نیز دفتر کارگزاری راه اندازی گردید ولی با توجه به ضرورت ارتقای سطح خدمات، افتتاح و تاسیس اداره تامین اجتماعی در پیشوا دنبال می شود که امیدواریم با حمایت و پیگیری اداره کل تامین اجتماعی استان تهران، هر چه سریعتر شاهد تحقق این خواسته مردم منطقه باشیم.

  وی در ادامه با تاکید بر لزوم تلاش مضاعف مدیران در جهت توسعه شهرستان، افزود: جذب اعتبارات شهرستانی نیازمند اهتمام و پیگیری مدیران از دستگاه های فرادستی است و پیگیری مدیران موجب تسریع در جذب اعتبارات و خدمات بهتر به مردم خواهد شد.

  عباسی بیان کرد: سند توسعه شهرستان تدوین و ابلاغ شده است اما نیازمند تبیین و تشریح است تا دستگاه ها با وظایف خود در راستای این سند بیشتر و بهتر آشنا شوند و به این منظور جلسه ای با حضور رئیس و یا معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در شهرستان برگزار خواهد شد.

   602 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای