امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 20 آوریل, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:10 | تعداد بازدید : 7371 نفر | امتیاز خبر :
 • استقبال از نیمه شعبان با آذین بندی میادین و خیابانهای پیشوا و ویژه برنامه مراسم حرم مطهر در نیمه شعبان

  همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان آستان  مقدس حضرت جعفربن موسی ع، میادین و خیابان های اصلی و بویژه کوچه های شهرستان پیشوا آذین بندی شد.  به گزارش ندای پیشوا؛ به مناسبت میلاد با ...

  همزمان با فرارسیدن نیمه شعبان آستان  مقدس حضرت جعفربن موسی ع، میادین و خیابان های اصلی و بویژه کوچه های شهرستان پیشوا آذین بندی شد.

   به گزارش ندای پیشوا؛ به مناسبت میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، #حضرت_مهدی_موعود (عج) برنامه جشن و سرور در بارگاه ملکوتی حضرت #جعفر‌بن‌موسی (ع) برگزار می‌شود.#احیای_شب_نیمه_شعبان از ساعت ۲۳:۳۰ در مصلی امام خامنه‌ای، با سخنرانی حجت‌الاسلام تشیعی و مناجات‌خوانی حاج وحید مصطفوی.

  راهپیمایی و اجتماع منتظران مهدی (عج) از دو مبدأ مسجد علی بن موسی الرضاع و مسجد صاحب الزمان عج شهرک طاق سپهر به سمت صحن مطهر در روز نیمه شعبان از ساعت ۱۸:۳۰

  گفتنی است دلدادگان و ارادتمندان ابا صالح المهدی(عج) در پیشوا در آستانه نیمه شعبان با چراغانی و آذین بندی حرم مطهر، خیابان ها و معابر و برگزاری مراسم های مختلف، میلاد تک سوار عدالت گستر،حضرت صاحب زمان (عج) را جشن گرفته اند.
  سنت آذین بندی و چراغانی و نورپردازی شهر از رسوم قدیمی و قابل توجه در برگزاری جشن های نیمه شعبان است.
  استفاده از پرچم های پارچه ای و کاغذی، طاق نصرت همراه با آذین بندی، استفاده از احادیث و روایات در تابلوها و بنرها، پخش موسیقی و نواهای مناسب در این ایام  مرسوم است.

  ۸۸۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای