امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 22 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 08:21 | تعداد بازدید : 1213 نفر | امتیاز خبر :
 • استفاده از امکانات دولتی در تبلیغات انتخاباتی ممنوع است

  فرماندار پیشوا با اشاره به پرهیز مدیران از شائبه طرفداری در انتخابات گفت: استفاده از امکانات دولتی در تبلیغات انتخاباتی ممنوع است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به پرهیز مدیران از شائبه طرفداری در انتخابات گفت: استفاده از امکانات دولتی در تبلیغات انتخاباتی ممنوع است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آئین معارفه بخشدار جلیل‌آباد اظهار داشت: برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری که در خردادماه سال آینده همزمان با سایر نقاط کشور در پیشوا برگزار خواهد شد، از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

  وی افزود: دورنمای امور و برنامه‌ریزی‌های شهرستان در جهت برگزاری انتخاباتی سالم و با‌شکوه خواهد بود که این از اولویت‌ها و ماموریت‌های اصلی وزارت کشور است.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: انتخابات به عنوان یک پروژه ملی تاثیرات بین‌المللی دارد و پشتوانه عظیم مردمی از نظام را به نمایش می‌گذارد مسئولان و آحاد کسانی که دل در گروی ارزش‌های نظام دارد باید با امیدآفرینی و اعتماد‌افزایی کمک کنند تا انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.

  وی ادامه داد: برآیند کار مدیران و کارگزاران ‌نظام مقدس جمهوری اسلامی در انتخابات و با سطح مشارکت مردم نمایان می‌شود.

  عباسی گفت: باید به گونه‌ای عمل کنیم که شائبه طرفداری از گروه یا فردی به جامعه متبادر نگردد و زمینه هرگونه استفاده از امکانات دولتی در تبلیغات انتخاباتی سلب شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69156&preview=true لینک کوتاه

   53 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای