امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 2 نوامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 13:48 | تعداد بازدید : 941 نفر | امتیاز خبر :
 • استاندار تهران: دولت سیزدهم عزمی راسخ در رفع موانع تولید دارد

  استاندار تهران: دولت برای رفع موانعی که بر سر راه واحدهای تولیدی وجود دارد، عزم خود را جزم کرده است./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن منصوری استاندار تهران در حاشیه بازدید از ...

  استاندار تهران: دولت برای رفع موانعی که بر سر راه واحدهای تولیدی وجود دارد، عزم خود را جزم کرده است./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، محسن منصوری استاندار تهران در حاشیه بازدید از چهار واحد صنعتی شهرستان ملارد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز همراه با معاون اقتصادی رییس جمهوری از این واحدهای صنعتی بازدید به عمل آمد و پیام اصلی این بازدیدها این است که دولت برای رفع موانعی که بر سر راه واحدهای تولیدی وجود دارد، عزم خود را جزم کرده است.
  وی افزود: بیشترین موانع بر سر راه این حوزه‌ها موضوع نقدینگی و گردش مالی است، اظهار کرد: بسیاری از این مشکلات حل شدنی هستند.
  منصوری بیان کرد: یکی از کارخانه‌هایی که امروز از آن بازدید شد ارزشی بیشتر از ۲ هزار میلیارد تومان دارد اما به دلیل تسهیلات بانکی به مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان کار قفل شده و تولید ندارند.
  وی گفت: مباحث مربوط به گردش مالی، توسعه، نقدینگی، بدهی بانکی و مشکلات حوزه توسعه در ستاد تسهیل استان‌ها بازگو نمی‌شود اما معتقدیم با فضل خدا و همکاری مدیران بالا دستی می‌توانیم موانع از سر راه تولید برداریم.

  انتهای پیام/****

  http://nedayepishva.com/?p=74813&preview=true لینک کوتاه

   91 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای