امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 27 اکتبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:44 | تعداد بازدید : 647 نفر | امتیاز خبر :
 • استانداردهای مناسب سازی در تمام پروژه های قرچک باید لحاظ شود

  فرماندار قرچک گفت: در اجرای تمامی پروژه های جدید عمرانی، رفاهی، فرهنگی و سایر اماکن عمومی از جمله ادارات باید الزامات و استانداردهای مناسب سازی لحاظ شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بهمن ...

  فرماندار قرچک گفت: در اجرای تمامی پروژه های جدید عمرانی، رفاهی، فرهنگی و سایر اماکن عمومی از جمله ادارات باید الزامات و استانداردهای مناسب سازی لحاظ شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دستگاه های عضو ستاد براساس دستورالعمل های ابلاغی در راستای طرح جامع مناسب سازی شهر اقدام کرده تا بتوانیم امکانات عمومی را برای استفاده همگان ایجاد کنیم.

  وی افزود: این مهم در پیاده رو سازی و در صدور پروانه ساخت و سازها از سوی شهرداری رعایت می شود اما گزارشات و مطالباتی نیز از معلولین دریافت می شود که به حق بوده است و با طرح در این جلسه باید با سرعت به آنها جامعه عمل پوشاند.

  خطیبی بیان کرد: ستاد مناسب سازی در سطح کلان اهداف والایی دارد و یکی از آنها توانمند کردن افراد دارای معلولیت است.

  گفتنی است جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی معابر عمومی شهرستان قرچک به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و رئیس شورای اسلامی شهر قرچک و دیگر مسئولان با محوریت ارائه گزارش اقدامات ادارات در خصوص اجرای دستورالعمل های ملی و مصوبات جلسه قبل برگزار شد.

   

  http://nedayepishva.com/?p=67431&preview=true لینک کوتاه

   52 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای