امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۲۵ خرداد, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۲۱ | تعداد بازدید : 11863 نفر | امتیاز خبر :
 • استانداردسازی چهارصد اشتراک آب فرسوده و قدیمی شهرهای جنوب شرقی استان تهران

  در دوماهه نخست سال ۹۸ بیش از چهارصد اشتراک آب فرسوده و قدیمی شهرهای جنوب شرقی استان تهران استانداردسازی شدند. به گزارش ندای پیشوا؛ از ابتدا سال ۹۸ تا پایان اردیبهشت‌ماه ۴۱۳ فقره ...

  در دوماهه نخست سال ۹۸ بیش از چهارصد اشتراک آب فرسوده و قدیمی شهرهای جنوب شرقی استان تهران استانداردسازی شدند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ از ابتدا سال ۹۸ تا پایان اردیبهشت‌ماه ۴۱۳ فقره از انشعابات مشترکین شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران استانداردسازی شدند.

  معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در راستای ارتقا خدمات آب‌رسانی و به‌منظور مدیریت مصرف و جلوگیری از تلفات آب، استانداردسازی انشعابات مشترکین مطابق برنامه در حال اجراست.

  محمدحسن معصوم‌آبادی بابیان این مطلب که انشعابات فرسوده سبب تلفات آب و مشکلات آب‌رسانی می‌شوند، افزود: از ابتدا امسال تا پایان اردیبهشت‌ماه همزمان با اجرای عملیات اصلاح و نوسازی شبکه توزیع آب شهری در چهار شهرستان ورامین، پاکدشت، پیشوا و قرچک بیش از چهارصد رشته از انشعابات مشترکین استانداردسازی شدند.

  وی تصریح کرد: به‌منظور جلب رضایت مشترکین و با توجه به این‌که استانداردسازی انشعابات مشترکین نقش مهمی در جلوگیری از تلفات آب دارد این مهم به‌صورت مستمر تا پایان سال ۹۸ انجام می‌شود.

  ۴۶۴ total views, 6 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای