امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۰ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۶:۵۷ | تعداد بازدید : 14365 نفر | امتیاز خبر :
 • از هفته دولت تا دهه فجر هر هفته یک پروژه ورزشی افتتاح می شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مراسم افتتاح سالن ورزشی شهدای روستای حبیب آباد با حضور وزیر ورزش و جوانان،استاندار تهران ،مدیران کل و مسئولان شهرستان برگزار شد. در این مراسم رئیس اداره ...

  از هفته دولت تا دهه فجر هر هفته یک پروژه ورزشی افتتاح می شود

  وزیر ورزش و جوانان گفت: تلاش ما این است در این شرایط سخت اقتصادی و با  وجود تمام تنگناها برای رشد ورزش همگانی از هفته دولت تا دهه فجر با عنوان ایام فجر چهلم  هر هفته یک پروژه را افتتاح کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ مراسم افتتاح سالن ورزشی شهدای روستای حبیب آباد با حضور وزیر ورزش و جوانان،استاندار تهران ،مدیران کل و مسئولان شهرستان برگزار شد.

  در این مراسم رئیس اداره ورزش و جوانان با اشاره به افزایش امکانات ورزشی در شهرستان های پیشوا و ورامین اظهار داشت: روستاهای ورامین و پیشوا در زمان انقلاب فاقد حداقل امکانات رفاهی از جمله راه و برق و مدرسه  بودند ، خدا را شاکر هستیم که در چند دهه گذشته امکانات زیر بنایی توسط نظام جمهوری اسلامی با هدف ایجاد تعادل و عدالت در توزیع امکانات فراهم شده و ما امروزمی توانیم در این روستاها سالن  ورزشی افتتاح میکنیم.

  وی افزود:امروز دو پروژه مهم ورزشی از قبیل استادیوم و سالن ورزشی  در شهرستان ورامین و پیشوا که از پروژه های زیبا ،تاثیرگذار و کامل است به بهره برداری رسید و خرسندیم که توانستیم موحبات شور و شادی مردم را فراهم کنیم.

  وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد:جوانان این منطقه جوانان بسیار با استعداد و توانمندی هستندو حق آنهاست از امکانات خوب ورزشی برخوردار شوند که می توانند در سطح ملی و بین المللی بدرخشند.

  وی افزود:با بهره برداری از  پروژه های ورزشی در جای جای کشور بخصوص منطقه پیشوا و ورامین  امیدواریم خبرهای خوشی از موفقیت ها و پیروزی  ورزشکاران این شهرستان که دوران محدودیت آنها خاتمه یافته است ، بشنویم.

  سلطانی فر گفت: امروز در کشور هیچ ابزاری ارزان تر و موثرتر از ورزش برای پر کردن اوقات و ایجادجامعه سالم وبا نشاط وجود ندارد.

  وی افزود: با پیروزی در یک مسابقه فوتبال یک ملت را خوشحال و با رکورد شکنی وزنه بردار احساس غرور و افتخار می کنیم ،با کسب مدال توسط کشتی گیر باعث ارتقاء غرور ملی و وحدت مردم می شویم.

  وزیر ورزش و جوانان بیان داشت: حق مردم برخورداری از امکانات است، با پیروزی های مختلف در صحنه های ورزشی پروژه وحدت ملت ،اقوام  ومذاهب محکم می شود.

  سلطانی فر با اشاره به تلاش های اداره ورزش و جوانان برای ایجاد امید در بین مردم بیان داشت:ما تلاش میکنیم  علی رغم تمام مشکلات ،در هر نقطه از کشور یک امکان جدید و پروژه جدیدی را بهره برداری کنیم و موجبات نشاط و شعف را فراهم نمائیم.

  وی افزود: تلاش ما این است در این شرایط سخت اقتصادی و با  وجود تمام تنگناها برای رشد ورزش همگانی از هفته دولت تا دهه فجر با عنوان ایام فجر چهلم  هر هفته یک پروژه را افتتاح کنیم.

  وزیر ورزش و جوانان بیان داشت:همه مسئولان کشور از شخص مقام رهبری تا رییس جمهور ،نمایندگان مجلس و تمام قوا به ارزش و جایگاه و نقش ورزش در تحکیم و وحدت مردم و ارتقا غرور ملی باور دارند و از آن حمایت می کنند.

  وی افزود:این که کاروان جمهوری ایران در بازی های جاکارتا با ۶۲ مدال رنگی تاریخی ترین نتیجه را رقم می زند با تبریک مقام معظم رهبری خستگی از بدنش رفع می شود و آرامشی برای او به وجود می آید.

  سلطانی فر در پایان ضمن تقدیر از مسئولان شهرستان برای پیگیری ساخت این مجموعه گفت:از مسئولان شهرستانی می خواهیم استفاده بهینه از سالن ورزشی شهدای حبیب آباد را داشته باشند و نیمی از این وقت را در اختیار بانوان ورزشکار شهرستان قرار دهند.

  همچنین در ادامه سفر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان پیشوا کلنگ احداث ورزشگاه ۵ هزار نفری بر زمین خورد که فاز اول آن تا سه ماه آینده تکمیل می شود وتا دهه فجر افتتاح می شود./انتهای پیام

   

   

   

   

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای