امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 2 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 14:38 | تعداد بازدید : 1024 نفر | امتیاز خبر :
 • از ملت عزیز تشکر می کنم/ عزاداری امسال در تاریخ کشور ماندگار شد

  رهبر معظم انقلاب ضمن تشکر از ملت ایران به خاطر حسن رفتارشان در دهه عاشورا فرمودند: از ملت عزیز تشکر می کنم عزاداری امسال در تاریخ کشور ماندگار شد/ به گزارش خبرگزاری ندای ...

  رهبر معظم انقلاب ضمن تشکر از ملت ایران به خاطر حسن رفتارشان در دهه عاشورا فرمودند: از ملت عزیز تشکر می کنم عزاداری امسال در تاریخ کشور ماندگار شد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، آیت الله سیدعلی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدضله العالی) در ارتباط تصویری با اجلاس آموزش و پرورش فرمودند: از ملت عزیز ایران تشکر می کنم به خاطر حسن رفتارشان در دهه عاشورا که واقعا امسال را به عنوان یک پدیده در تاریخ کشور ماندگار کرد.

  وی بیان کرد: وجود محدودیت ها شدید ناشی از بیماری و انتشار بیماری و مراقبت از این که این انتشار انجام نگیرد در عین حال حفظ شور حسینی و حفظ مجالس این مجالس عظیمی که تشکیل شد و حرکت عظیم معنوی ای که مردم از خودشان نشان دادند همچنین از گویندگان محترم و مداحان و مرثیه خوانان محترم و عزیز من واقعا صمیمانه تشکر می کنم البته بنده کسی نیستم که تشکر کنم به عنوان یک فرد مرید اهل بیت(ع) و مرید عاشورا حقیقتا متشکرم.

  رهبر انقلاب تصریح کرد: به این این فکر کنیم چرا اینقدر طواغیت عالم و فراعنه عالم اصرار دارند که در آموزش کشورها گاهی اوقات با سروصدا مانند سند ۲۰۳۰ نفوذ کنند؟ اصرار آن ها به نفوذ به خاطر تاثیر آموزش و پرورش است دشمن قصد دارد کاری را که به وسیله نظامی از انجام آن ناتوان است با نفوذ و از راه هایی مانند سند ۲۰۳۰ و ساختن انسان هایی تربیت کنند که مثل او فکر و اهداف عملیاتی او را پیاده کنند تا زمینه غارت ملت ها فراهم شود.

  وی عنوان کرد: الان هم شنیده ام سند ۲۰۳۰ در گوشه وکنار به وسیله آدمهای ناباب یا غافل دارد اجرا می شود این را باید به طور جدی دنبال کنید.

  http://nedayepishva.com/?p=65720&preview=true لینک کوتاه

   285 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای