امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۶:۰۰ | تعداد بازدید : 18511 نفر | امتیاز خبر :
 • از حرکت عظیم ۱۵ خرداد که توسط پداران شما شکل گرفته است بهره برداری ای نکردیم

  حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت منجی عالم بشریت و تاکید برای شرکت در شادی اهل بیت اظهار ...

  حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت منجی عالم بشریت و تاکید برای شرکت در شادی اهل بیت اظهار داشت:شادی به هر قیمت و گوش دادن به موسیقی حرام که باعث شادی دل شیطان شود مورد قبول نیست.

  وی افزود:امیدواریم با همت متولیان فرهنگی شهر و همچنین با همفکری شورای فرهنگ عمومی برنامه های فرهنگی شاد و حلال در شهرستان برنامه ریزی شود و این وظیفه قانونی نهادهای فرهنگی است.

  امام جمعه پیشوا ضمن گرامیداشت دهه تکریم گفت:اهمیت مساجد در اسلام و انقلاب و اثر گذاری این مکان بر تفکر و تبلیغ دین آسمانی اسلام بر کسی پوشیده نیست و تمام فعالیت های فرهنگی و سیاسی و قرآنی از مساجد آغاز میشود.

  وی افزود :روحانیت و خادمین مساجد و مردم بعنوان سه ضلع اصلی مساجد میتوانند با برخورد و جذب خود بر روی مردم بخصوص جوانان تاثیر گذاری فوق العاده ای داشته باشند.

  باقری با اشاره به آثار و برکات وجود امامزاده واجب التعظیم در شهرستان پیشوا گفت:حضور پر برکت امامزاده جعفربن موسی الکاظم ع بعنوان مبدا شکل گیری قیام ۱۵ خرداد،همچنین وجود خانواده های شهدا در پیشوا نعمت بزرگی است که باید قدردان آن باشیم.

  وی افزود:از حرکت عظیم ۱۵ خرداد که توسط پداران شما شکل گرفته است بهره برداری ای نکردیم چرا که بسیاری از مشکلات معیشتی و اقتصادی ما با بهره برداری از این حرکت عظیم قابل حل خواهد بود.

  خطیب جمعه پیشوا تاکید کرد:تقدس شهر پیشوا به لحاظ وجود بارگاه ملکوتی حضرت جعفربن موسی الکاظم ع است؛۱۵ خرداد متعلق به شهر پیشوا و نقطه آغاز و مبدا آن همین امامزاده است.

  باقری بیان داشت:سستی بزرگان و مسئولان باعث شده شهرهای همجوار قیام ۱۵ خرداد را به نام خود ثبت کنند،
  به برکت این امامزاده ما باید حوزه های علمیه قوی و بیمارستان و بازار و کسب و کار پر رونق و هتل و مسافرخانه های متعدد داشته باشیم .

  وی افزود:پیشوای مقدس و ۱۵ خرداد فقط لغلغه ی زبانمان شده است ،عده ای بخاطر اختلافات پیش آمده بین اوقاف و موقافات حتی وارد امامزاده نمیشوند،دعواهای سیاسی و جناحی و پولی و پست و مقامی نباید باعث دور شدن مردم از امامزاده شود.

  خطیب جمعه پیشوا گفت:توسل و شرکت در مراسمات و تقویت این آستان مقدس باید در راس امور قرار گیرد،امامزاده باید مکان و محلی برای رسیدن به معنویت و باعث حل اختلافات شود و باعث تاسف است که برای حل اختلافات خود در خصوص اختلافات پیش آمده بین خادمان حرم نیروی انتظامی وارد عمل شود.

  باقری در پایان با بیان خسارات بوجود آمده از برجام تاکید کرد:برجام برای ما هیچ گونه سودی نداشته است وآمریکا و هم پیمانان آن دوباره به دنبال توافقات جدیدی برای تضعیف و معامله بر سر نیروهای مسلح هستند که مردم و مقام معظم رهبری هیچ گاه این اجازه را به آنها نخواهند داد.

  ۲۴ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای