امروز : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 5 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 18:38 | تعداد بازدید : 905 نفر | امتیاز خبر :
 • از امروز به کسانی که ماسک ندارند خدمات ارائه نمی شود

  رئیس جمهوری از عدم ارائه خدمات به کسانی که ماسک ندارند خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: کسی ...

  رئیس جمهوری از عدم ارائه خدمات به کسانی که ماسک ندارند خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: کسی نباید مبتلا شدن به ویروس کرونا را ننگ وعار بداند. این یک بیماری است و وظیفه شرعی ما است که به اطرافیان بگوییم که من به این بیماری مبتلا هستم.

  وی افزود: ذر خوزستان علت این که این بیماری اوج گرفت برای مراسم هایی بود که در عیدفطر برگزار شد ادارات دولتی اگر می خواهند خدمات ارائه دهند مردم باید از ماسک استفاده کنند و اگر کسی از ماسک استفاده نکرد خدمات ارائه ندهند این قانون باید ابلاغ شود.

  روحانی تصریح کرد: اگر کارمندی در سرکار ماسک نزد باید برای او غیبت زد و او را بازگرداند از روز اول بازگشایی مراکز تعطیل شده به خاطر ویروس کرونا با مردم قرار گذاشتیم گشایش ها به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی است.

  وی ادامه داد: این ویروس ناشناخته است اول پیرها را درگیر می کرد الان جوان ها را نیز درگیر می کند علائمش نیز دائما در حال تغییر است اجرای دستورالعمل ها نیاز به ضمانت اجرا دارد و هرکجا لازم بود از نیروی انتظامی و بسیج استفاده شود از امروز در یک مکان سرپوشیده الزامی است از ماسک استفاده کنیم.

  عضو هیئت‌ رئیسه مجلس: تذکر کتبی ۱۲ نماینده به روحانی درباره سند ۲۰۳۰

  http://nedayepishva.com/?p=63760&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   89 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای