امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۴ آذر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۵ | تعداد بازدید : 5572 نفر | امتیاز خبر :
 • ارسال ۶ کامیون و ۲ نیسان کمک‌های مردم پیشوا به غرب کشور

  فرماندار پیشوا از ارسال 6 کامیون 10 تنی و دو نیسان از کمک‌های مردمی این شهرستان به مناطق زلزله‌زده غرب کشور خبر داد.   به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛  محمدی گفت: تا صبح ...

  فرماندار پیشوا از ارسال ۶ کامیون ۱۰ تنی و دو نیسان از کمک‌های مردمی این شهرستان به مناطق زلزله‌زده غرب کشور خبر داد.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛  محمدی گفت: تا صبح دیروز، تعداد ۸۳۹ پتو، شش هزار و ۲۹۲ بطری و یک کامیون آب‌معدنی، سه هزار و ۱۸۰ قوطی انواع کنسرو و یک هزار و ۹۰۵ کیلوگرم مواد غذایی از شهرستان پیشوا به مناطق زلزله‌زده غرب کشور ارسال شده است.

  فرماندار پیشوا افزود: همچنین سه دستگاه کامیون ۱۰ تنی شامل ۷۰۰ شعله چراغ والور خوراک‌پزی و همچنین انواع لوازم بهداشتی، لباس، نان، و انواع شوینده از شهرستان پیشوا به استان کرمانشاه ارسال شد.

  وی گفت: با استقرار پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در شهرستان پیشوا، مبلغ ۹۹ میلیون و ۳۹۲ هزار ریال جمع‌آوری و مبلغ ۲۰۴ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال نیز به‌حساب جمعیت هلال‌احمر واریز شد که در مجموع مبلغ ۳۰۳ میلیون و ۵۴۲ هزار ریال به‌حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت واریز شد.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: کمک‌های نقدی و غیرنقدی فراوانی از طریق خیران و گروه‌های مردمی سطح شهرستان برای کمک‌رسانی به آسیب دیدگان زمین‌لرزه در کرمانشاه ارسال شده که از آن جمله می‌توان به خیری اشاره کرد که همراه با ۲۰۰ میلیون ریال پول نقد و اقلامی شامل پتو، انواع کنسرو، مواد غذایی و البسه جهت کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان، به غرب کشور اعزام شد.

  کمکهای مردمی و ستادی  شهرستان پیشوا برای زلزله زدگان شرق کشور همچنان ادامه دارد.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای