امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 21 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:30 | تعداد بازدید : 857 نفر | امتیاز خبر :
 • ارتقا درمانگاه شهید مهتدی پیشوا به بیمارستان ۳۲ تخت خوابی

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: درمانگاه شهید مهتدی پیشوا به بیمارستان 32 تخت خوابی ارتقا می یابد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه مسئولان پیشوا در دیدار با ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: درمانگاه شهید مهتدی پیشوا به بیمارستان ۳۲ تخت خوابی ارتقا می یابد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه مسئولان پیشوا در دیدار با جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت خواستار تعیین تکلیف و احیا بیمارستان ۹۶ تخت خوابی دانشگاه آزاد اسلامی و تجهیز درمانگاه شهید مهتدی و ارتقای زیرساخت های درمانی در منطقه شدند.

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به نشست صورت گرفته در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این جلسه که باحضور امام جمعه، معاون فنی و عمرانی فرمانداری، مدیر شبکه بهداشت،رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار برگزار شد به تصمیم های خوبی برای توسعه درمانی شهرستان دست یافتیم.

  وی با بیان این که در حال حاضر نبود بیمارستان در پیشوا جز دغدغه جدی مردم منطقه است عنوان کرد: پیگیری های زیادی در این زمینه صورت گرفته و لازم است هرچه سریعتر پروژه بیمارستان ۹۶ تخت خوابی دانشگاه آزاد اسلامی تعیین تکلیف و احیا شود.

  عباسی احیای این پروژه را گامی بلند در حوزه سلامت و توسعه منطقه دانست و بیان کرد: براساس تعهدات صورت گرفته دانشگاه آزاد اسلامی می بایست از زمان آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ظرف مدت ۳۶ ماه پروژه را تکمیل می نمود ولی حدود ۱۲ سال از شروع عملیات اجرایی احداث این پروژه گذشته و برای چندین سال مسکوت مانده است.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: با تعیین تکلیف زمین بیمارستان دانشگاه آزاد در آینده ای نزدیک عملیات اجرایی پروژه توسط وزارت بهداشت ودرمان از سر گرفته می شود. به زودی بازدیدی با حضور معاون اجرایی معاونت درمان وزارت بهداشت ودرمان از مرکز درمان بستر شهید مهتدی صورت گرفته و نسبت به توسعه فضا و تبدیل این مراکز به بیمارستان ۳۲ تختخوابی اقدام می گردد.

  وی گفت: همزمان با این اقدام پیگیری هایی از طریق وزارت بهداشت به منظور تامین دستگاه رادیولوژی پرتابل( متحرک) و دیالیز و وسایل آزمایشگاهی برای تجهیز هرچه بیشتر مرکز شهید مهتدی صورت گرفته و به زودی این تجهیزات نیز تامین می گردد.

  http://nedayepishva.com/?p=64356&preview=true لینک کوتاه

   157 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای