امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 26 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 11:27 | تعداد بازدید : 4504 نفر | امتیاز خبر :
 • ارتقاء امنیت پیشوا با همکاری نیروی انتظامی،سپاه،بسیج و دستگاه قضایی

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: پیشوا امنیت لازم را دارد اما این امنیت باید با همکاری سپاه، بسیج، نیروهای انتظامی و دستگاه قضایی ارتقا پیدا کند و مردم این شهرستان احساس آرامش و ...

  فرمانده سپاه پیشوا گفت: پیشوا امنیت لازم را دارد اما این امنیت باید با همکاری سپاه، بسیج، نیروهای انتظامی و دستگاه قضایی ارتقا پیدا کند و مردم این شهرستان احساس آرامش و امنیت بیشتری کنند.
  به گزارش ندای پیشوا: صمد سلطانی فرمانده سپاه پیشوا در جلسه هم اندیشی گشت های رضویون با حضور فرماندهان و بسیجیان حوزه های مقاومت بسیج شهرستان پیشوا با اشاره به حمایت رهبر معظم انقلاب از سران قوا اظهار کرد: اگر مقام معظم رهبری از سران قوا در طرح بنزین حمایت نمی کردند دولت بهانه جویی می کرد در جامعه نیاز به بصیرت داریم.

  وی افزود: دشمنان همه راه ها در جبهه مقاومت را رفتند حالا از سمت محورهای مقاومت عراق و لبنان دست به کار شدند.
  تقدیر از پژوهشگران برتر سپاه ناحیه پیشوا
  سلطانی با اشاره به اعتراض به طرح دونرخی شدن بنزین در شرایط کنونی کشور عنوان کرد: دشمنان برای دی ماه برنامه ریزی کردند اتفاق بنزین که رخ داد الان زمان اجرای طرح بنزین نبود قیمت ها تازه سروسامان پیدا کرده و به ثبات رسیده بود ما به زمان و تدوین این طرح اعتراض داریم طرح بنزین اهداف دشمن را راحت کرد با حضور بسیجیان و فرماندهان سپاه در سراسر کشور در این روزها بسیار شجاعانه وارد شدند و جلوی اغتشاشگران گرفته شد.

  فرمانده سپاه پیشوا در خصوص امنیت کافی در این شهرستان خطاب به بسیجیان بیان کرد: بسیجیان پیشوا باید به گونه ای عمل کنند که مردم این شهر احساس امنیت و آرامش بیشتری داشته باشند با مشارکت مردم و هماهنگی های دستگاه قضایی و نیروی انتظامی و سپاه و بسیج باید امنیت شهر ارتقا پیدا کند.

  وی ادامه داد: باید با انجام نظارت و بازخوردگیری و فضاسازی فرهنگی و مستندسازی و انتخاب نیروی انسانی کافی و قدرتمند و آموزش لازم و کافی و پشتیبانی تمامی نیروها به امنیت این شهرستان افزوده شود باید در شهر فضا سازی فرهنگی انجام و همه کارهای فرهنگی رسانه ای شود.

  صمد سلطانی با اشاره به شعار سپاه پیشوا اذعان کرد: یک یگان و دو تیپ امنیتی در شهر تشکیل خواهد شدهر حوزه باید گردان و دسته ویژه داشته باشد تا سپاه بسیج نشود بسیج بسیج نشود این شعار سرلوحه سپاه پیشوا همیشه بوده و خواهد بود.

  فرمانده سپاه پیشوا درپایان با بیان این که موج دوم اغتشاشات در راه است خاطرنشان کرد: باید امنیت را برای مردم فراهم کنیم کسی که دست به تخریب می زند از نیروهای ضدانقلاب غربی است فضای مجازی هم باید برای دشمنان ناامن کنیم و اجازه ندهیم پای خود را بیشتر از گلیم خود دراز کنند باید بسیجیان در صحنه حضور داشته باشند تا دشمنان انقلاب اسلامی جرات عرض اندام نداشته باشند.

  ۴۰۲ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای