امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 19 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:46 | تعداد بازدید : 6041 نفر | امتیاز خبر :
 • اربعین حسینی در پیشوا

  مراسم اربعین حسینی در پیشوا برگزار شد.   به گزارش ندای پیشوا: شهرستان مقدس پیشوا، مدفن امامزاده جعفر(ع) برادر امام رضا (ع) نیز از ساعات اولیه امروز پذیرای هزاران نفر از عاشقان و ارادتمندان ...

  مراسم اربعین حسینی در پیشوا برگزار شد.

   

  به گزارش ندای پیشوا: شهرستان مقدس پیشوا، مدفن امامزاده جعفر(ع) برادر امام رضا (ع) نیز از ساعات اولیه امروز پذیرای هزاران نفر از عاشقان و ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت است و زائران و مجاوران با حضور در بارگاه ملکوتی ایشان، چهلمین روز شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان را محضر ولی عصر(عج) تسلیت عرض کردند.

   

  بسیاری از عزاداران حسینی مسیر میدان امام خمینی(ره) پیشوا تا صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) را پیاده طی کردند تا خود را همنوا با زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در کربلای معلا تصور کنند.

   

  بازار قدیمی شهرستان پیشوا نیز امروز به احترام اربعین حسینی تعطیل بود و کاسبان نیز با برافراشتن پرچم عزا بر سردر واحدهای صنفی خود به سمت محل اجتماع عزاداران حرکت کرده و به خیل عظیم عاشقان خاندان عصمت و طهارت پیوستند.

   

  بسیاری از خیرین نیز با برپایی ایستگاه صلواتی در مناطق مختلف شهر از عزاداران پذیرایی کردند.

   

  مردم بخش جلیل آباد پیشوا نیز با همراهی فرماندار و مسئولان این شهرستان با اجتماع در امامزاده عبدالله(ع) این بخش، در قالب هیأت‌های سینه زنی و زنجیرزنی به عزاداری پرداختند.

   

  مردم خداجوی شهرستان پاکدشت نیز همنوا با عزاداران حسینی در سراسر عالم، با حضور در مساجد، حسینیه‌ها و تکایا، به عزاداری پرداختند.

  ۵۵۴ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای