امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 27 فوریه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:04 | تعداد بازدید : 7008 نفر | امتیاز خبر :
 • ارائه طرح های فرهنگی و هنری سال ۱۳۹۹ به اداره فرهنگ و ارشاد پیشوا

  به گزارش ندای پیشوا، در جلسه ای که به منظور ارائه طرح ها و پیشنهادات انجمن های فرهنگی و هنری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برگزار شد، طاهری رئیس ...

  به گزارش ندای پیشوا، در جلسه ای که به منظور ارائه طرح ها و پیشنهادات انجمن های فرهنگی و هنری در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برگزار شد، طاهری رئیس این اداره، قربانی مسئول فرهنگی و هنری، هادیان رئیس انجمن موسیقی، شوری رئیس انجمن شعر و ادب، نفیسه رحیمی جعفری مدیر موسسه فرهنگی معمار علم و اندیشه حضور داشتند و در خصوص طرحهای مکتوب خود توضیحاتی را ارائه دادند.

  طاهری ضمن خیر مقدم به حاضرین و میهمانان گفت: انجمنها و موسسات فرهنگی و هنری بازوان پر توان فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند و با بکار گیری نیرو های متخصص در این حوزه می توانند فعالیت های خود را با کیفیت هرچه تمام تر به اجرا در آورند.

  این مسئول فرهنگی افزود: همه ساله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برنامه های پیشنهادی خود را به اداره کل متبوع ارائه می نماید تا به تصویب رسیده و به مرحله اجرا در بیاید و هدف از تشکیل این جلسه نیز ارائه برنامه های خلاق و نو از سوی انجمن ها با در نظر گرفتن اقتضای شهرستان با رویکرد جلوگیری و حل آسیبهای اجتماعی شهرستان پیشوا در حوزه فرهنگ و هنر است.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سخنان خود اذعان داشت: اداره کل متبوع برنامه هائی که طرح آن قابل دفاع و دارای خلاقیت مناسب و قابلیت اجرا دارد را مورد تایید قرار می دهد و این اداره نیز با تمام تلاش از طرح های ارائه شده حمایت خواهد کرد.

  در ادامه مسئولین حاضر در جلسه طرح های خود را که به صورت مکتوب آماده کرده بودند ارائه نموده و در خصوص شیوه اجرای آن در صورت تایید توضیحاتی را ارائه نمودند.

  طاهری در پایان از حضور مسئولین و فعالیتهای ارزنده این انجمنها در سال ۱۳۹۸ تشکر و قدردانی نمود.

  ۲۴۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای