امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 23 ژوئن, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:26 | تعداد بازدید : 380 نفر | امتیاز خبر :
 • ارائه تسهیلات وام اشتغالزایی به بانوانی که در کلاس های مهارت آموزی تولید محور در روستاهای بخش جلیل آباد شرکت داشته اند

  سید عباس حسینی بخشدار جلیل آباد با طباطبایی و جهانبخت معاون و مسئول مشاغل خانگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پیشوا دیدار و گفتگو کرد.     به گزارش ندای پیشوا؛ در این ...

  سید عباس حسینی بخشدار جلیل آباد با طباطبایی و جهانبخت معاون و مسئول مشاغل خانگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پیشوا دیدار و گفتگو کرد.

   

   

  به گزارش ندای پیشوا؛ در این دیدار، در خصوص ارائه تسهیلات وام اشتغالزایی به بانوانی که در کلاس های مهارت آموزی تولید محور در روستاهای بخش جلیل آباد شرکت داشته اند بحث و تبادل نظر شد.

  سید عباس حسینی اظهار داشت: در این دوره از کلاس ها که با هدف اشتغالزایی بانوان روستایی از طرف بخشداری طراحی شده، آموزش خیاطی بیشترین مخاطب را داشته و بیش از شش کارگاه آموزش خیاطی تشکیل و بیش ازیکصد و پنجاه نفر از زنان روستاهای بخش، در این کلاس ها حضور پیدا کردند.

  وی افزود: شرکت کنندگان در این کارگاه های آموزشی بعد از اتمام دوره از مرکز فنی و حرفه ای شهید قمی شهرستان پیشوا مدرک مهارت خیاطی دریافت می کنند.

  بخشدار جلیل آباد بیان داشت: تمامی افرادی که در این طرح آموزش روستایی شرکت کرده اند، بعد از دریافت مدرک فنی و حرفه ای می توانند از تسهیلات مشاغل خانگی بهره مند شوند.

  طباطبایی معاون اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی نیز از تلاش های بخشدار جلیل آباد که در راستای اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری به برگزاری کارگاه هایی که تولید محور هستند و باعث اشتغالزایی می شوند خصوصا در مناطق محروم روستایی اقدام کرده است قدردانی کرد و قول مساعدت در اعطای تسهیلات اشتغالزایی را داد.

  وی خاطر نشان کرد: ارائه این تسهیلات بانکی جهت اشتغالزایی و مشاغل خانگی از مهمترین برنامه های اداره تعاون و رفاه اجتماعی می باشد و حمایت همه جانبه خود را در تسهیل از روند این طرح اعلام داشت.

  ۷۶۰ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای