امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 25 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 12:24 | تعداد بازدید : 1957 نفر | امتیاز خبر :
 • ارائه تسهیلات به کم درآمدها/شعب بانکی جدید در دشت ورامین ایجادشود

  نماینده مردم ورامین قرچک و پیشوا گفت: در دیدار با وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار ارائه تسهیلات به کم درآمدها و ایجاد شعب بانکی جدید در دشت ورامین شدم/ به گزارش خبرگزاری ...

  نماینده مردم ورامین قرچک و پیشوا گفت: در دیدار با وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار ارائه تسهیلات به کم درآمدها و ایجاد شعب بانکی جدید در دشت ورامین شدم/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,حسین نوش آبادی در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار با دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: در این دیدار مسائل و مشکلات حوزه اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت.

  وی با اشاره به وظایف خطیر وزارت امور اقتصادی و دارایی عنوان کرد: تنظیم سیاست‌های اقتصادی و مالی کشور و ساماندهی امور پولی، بانکی، بیمه‌ای، ارزی و اعتباری کشور نیاز به مراقبت بیشتر دارد و با توجه به اینکه نظارت و تشخیص و وصول مالیات‌های مستقیم و غیر مستقیم برعهده وزارت امور اقتصادی و دارایی است، انتظار مردم این است در شرایط کرونایی، توجه ویژه ای به آنها در اخذ مالیات صورت پذیرد.

  نماینده مردم ورامین قرچک و پیشوا افزود: در این جلسه خواستار تسهیلات و کمک‌های مالی به اقشار کم درآمد، خصوصاً کارگران و کشاورزان شده‌ام.

  وی بیان کرد: در این دیدار ضرورت ایجاد شعب بانکی در سطح منطقه را مورد تاکید قرار دادم و پیشنهاد کردم در مناطق پرجمعیت روستایی شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا، نسبت به ایجاد شعب جدید بانکی اقدام شود.

  نوش آبادی گفت: وزیر اقتصاد قول مساعد داد، نسبت به رفع مشکلات منطقه و ارائه تسهیلات بانکی و ایجاد شعب جدید بانکی در مناطق روستایی، همکاری وهماهنگی لازم را داشته باشد.

  http://nedayepishva.com/?p=64472&preview=true لینک کوتاه

  ۸۹ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای