امروز : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۹ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۵۶ | تعداد بازدید : 5341 نفر | امتیاز خبر :
 • ارائه تسهیلات به روستاهای دارای طرح اشتغال زایی در پیشوا

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: در سال جدید برای روستاهایی که طرح اشتغالزایی ارائه کنند از ۵۰۰ میلیون تا هر میزان که مورد نیاز باشد تسهیلات ارائه می‌شود. به گزارش خبرگزاری ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: در سال جدید برای روستاهایی که طرح اشتغالزایی ارائه کنند از ۵۰۰ میلیون تا هر میزان که مورد نیاز باشد تسهیلات ارائه می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ حسین عباسی امروز در جمع دهیاران و رؤسای شوراهای اسلامی شهرستان پیشوا ایجاد اشتغال را یکی از تکالیف دهیاران عنوان و تصریح کرد: اقدامات خوبی در حوزه اشتغال روستایی صورت گرفته اما نیازمند برنامه ریزی منسجم‌تری برای رونق کسب و کار در روستاهای شهرستان طی سال جدید هستیم.

  وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امسال از سوی رهبر معظم انقلاب سال «رونق تولید» نام گرفته دهیاران باید با مدیریت عالمانه در این زمینه اقدامات ویژه ای صورت دهند و با ارائه طرح‌های اشتغالزایی زمینه رونق کسب و کار و تولید را در جهت تحقق منویات رهبری فراهم کنند.

  فرماندار شهرستان پیشوا افزود: در سال جدید برای روستاهایی که طرح اشتغالزایی ارائه کنند از ۵۰۰ میلیون تا هر میزان که مورد نیاز باشد تسهیلات ارائه می‌شود تا زمینه ایجاد درآمد پایدار در روستاها فراهم شود.

  وی پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها را یکی دیگر از تکالیف مهم دهیاران دانست و گفت: باید مورد به مورد و روستا به روستا بررسی و نظارت شود و در صورت تخلف برخورد و امحا صورت گیرد تا هیچ اثری از ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی باقی نماند.

  عباسی افزود: دهیاران تا شعاع ۵۰۰ متری روستا مکلف به مراقبت هستند و در خارج از شعاع نیز این وظیفه بر عهده جهاد کشاورزی است، اما همکاری دهیاران و ارائه گزارش آنان نیز مورد نیاز است.

  وی تصریح کرد: اراضی کشاورزی در شهرستان ما از اهمیت و ارزش خاصی برخوردار است و باید از این ظرفیت شهرستان مراقبت کنیم تا مردم از این نعمت بهره کافی را ببرند.

  ۷۴۲ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای