امروز : جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 2 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 12:40 | تعداد بازدید : 1883 نفر | امتیاز خبر :
 • ادعای آمریکا در کشتن «البغدادی» سوء‌استفاده تبلیغاتی از جنازه اوست

  ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با اشاره به ادعای آمریکا در کشتن ابوبکر البغدادی رهبر داعش در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، آن را سوژه رسانه‌ای و سوءاستفاده تبلیغاتی از جنازه او عنوان ...

  ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با اشاره به ادعای آمریکا در کشتن ابوبکر البغدادی رهبر داعش در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، آن را سوژه رسانه‌ای و سوءاستفاده تبلیغاتی از جنازه او عنوان کردند.
  به گزارش ندای پیشوا از شهرستان‌های استان تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی امام جمعه دماوند در خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته در شهرستان دماوند با اشاره به سالروز شهادت اولین شهید محراب اظهار داشت: نخستین شهید محراب آیت‌الله سید محمدعلی قاضی طباطبایی در سال ۱۳۵۸ توسط گروه منحرف فرقان به شهادت رسید، همچنین فردا ۱۱ آبان نیز سالروز شهادت و تیرباران «طیب حاج رضایی» و «اسماعیل رضایی» است که به جرم دفاع از امام خمینی(ره) در سال ۱۳۴۲ به شهادت رسیدند.

  وی با اشاره به مناسبت‌های روزهای آینده در ماه آبان همچون حوادث ۱۳ آبان بیان کرد: در تمام موضوعات و حوادث در آبان‌ماه در سال‌های مختلف دست جنایت آمریکا آشکار است و مردم ایران ظلم دولت آمریکا را فراموش نمی‌کنند و براساس سخنان امام خمینی(ره) ما تا آخر عمر علیه دولت آمریکا مبارزه خواهیم کرد.

  امام جمعه شهرستان دماوند تصریح کرد: آمریکا ایجادکننده و حامی گروه‌های تروریستی و خودش بزرگترین تروریست دنیاست، کشتن ابوبکر بغدادی رهبر داعش در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ادعای کشتن رهبر داعش سوژه خوبی برای بازی رسانه‌ای و سو استفاده تبلیغاتی از جنازه اوست.

  فتاح دماوندی گفت: این اتفاق با خروج ادعایی آمریکا از سوریه به وقوع پیوست گویا با انحلال داعش و خروج آمریکا از سوریه دیگر نیازی به این مزدور دست نشانده نیست و با هلاکت البغدادی پس مانده‌های داعش دچار سردرگمی و اختلافات درون گروهی شده‌اند.

  وی با بیان اینکه خطرناک‌تر از یک تروریست تفکر اوست تأکید کرد: بدتر از یک تروریست و تفکر او بقای تروریسم دولتی است که اسرائیل، آمریکا، عربستان و امارات مصداق بارز آن هستند و دلبستگان به غرب و آمریکا چشمان خود را باز کنند.

  امام جمعه شهرستان دماوند با اشاره به اعتراضات اخیر مردم لبنان و عراق خاطرنشان کرد: مردم در عراق و لبنان به وضع اقتصادی اعتراض کرده اما رسانه‌های وابسته به غرب موج‌سواری کرده‌اند، دشمنان عراق دنبال خلاء سیاسی و کودتای سیاسی هستند، مردم عراق باید بدانند امنیت عراق، امنیت ایران است و نباید گول رسانه‌های دروغ‌پرداز وابسته به غرب را نخورند.

  ۴۷۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای