امروز : یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 13 مه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 17:20 | تعداد بازدید : 423 نفر | امتیاز خبر :
 • ادارات پیشوا از موازی کاری در برنامه های اوقات فراغت پرهیز کنند/ اولویت قرار دادن محلات کم برخوردار

  به گزارش ندای پیشوا؛ معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا از همه دستگاه های اجرایی و نهادهای شهرستان خواست تا ضمن در اولویت قرار دادن محلات کم برخوردار پیشوا دراجرای برنامه های اوقات ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ معاون سیاسی انتظامی فرماندار پیشوا از همه دستگاه های اجرایی و نهادهای شهرستان خواست تا ضمن در اولویت قرار دادن محلات کم برخوردار پیشوا دراجرای برنامه های اوقات فراغت، از موازی کاری پرهیز کنند.

  سیروس جعفری در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، توسعه ورزش همگانی را لازمه ایجاد شادابی و نشاط در جامعه دانست و اظهار کرد: با توجه به گستردگی موضوع باید همه ادارات و نهادها در این زمینه ورود کنند و هیئت ورزش های همگانی پویایی بیشتری داشته باشد تا اقدامات اثرگذارتری صورت گیرد.

  وی با تأکید بر پرهیز از موازی کاری در اجرای برنامه های ویژه اوقات فراغت گفت: همه دستگاه ها در این زمینه باید با اداره ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی این حوزه هماهنگی لازم را صورت دهند.

  معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پیشوا به ضرورت توجه به محلات کم برخوردار در طراحی و اجرای برنامه های اوقات فراغت اشاره و عنوان کرد: به این منظور و با همکاری آموزش و پرورش با سایر نهادها برنامه های اوقات فراغت به صورت رایگان در شهرک های بالادست پیشوا برگزار می شود.

  وی افزود: باید در سال جاری کانون های سلامت محله محور در همه محلات شهر و نیز روستاهای پیشوا استقرار یابند تا گام مهمی در جهت توانمندسازی و آموزش و مطالبه گری در مردم به ویژه جوانان برداشته شود.

  جعفری درخصوص سوله های صالحین سپاه گفت: این سالن ها باید با همکاری دهیاری تکمیل و شرایط بهره برداری از آنها در قالب تفاهم نامه ای مشخص شود.

  طاهری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز گفت: ۳۰ برنامه در حوزه ورزش های همگانی طراحی شده که اجرای آنها نیاز به همکاری سایر دستگاه ها و نهادها دارد.

  عابدی عضو شورای سلامی شهر پیشوا نیز از عزم شهرداری و شورا برای ایجاد سازمان فرهنگی ورزش شهرداری خبر داد و گفت: شهرداری در رشته های والیبال، کشتی، تکواندو، فوتبال و فوتسال تیم داری خواهد کرد.

  رفع مشکل آب و برق ورزشگاه پنج هزار نفری پیشوا، تکمیل زمین چمن محله قلعه نو هاشم آباد با همکاری شهرداری، همراهی بیشتر دهیاران با اداره ورزش و جوانان جهت ایجاد خانه های ورزش و ارتقای سرانه های ورزشی در روستاها برخی از مصوبات این جلسه بود.

  در ادامه این جلسه رؤسای هر یک از ادارات و نهادها به بیان برنامه های خود برای اوقات فراغت و اشتغال جوانان و کاهش آسیب های اجتماعی پرداختند.

  ۸۴۶ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای