امروز : یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 3 دسامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:14 | تعداد بازدید : 3721 نفر | امتیاز خبر :
 • اختصاص ۶۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد/ پیش‌بینی احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی در بودجه ۱۴۰۰

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با پیش بینی احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی در بودجه ۱۴۰۰ گفت: ۶۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد اختصاص می یابد/ به گزارش ...

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با پیش بینی احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی در بودجه ۱۴۰۰ گفت: ۶۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد اختصاص می یابد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در آیین رونمایی از ۳۵۲ واحد مسکونی ویژه نیازمندان در پیشوا اظهار داشت: توانمندسازی یکی از ماموریت‌های اصلی کمیته امداد است و بنا به فرموده رهبری باید توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات با رعایت تکریم در صدر برنامه‌های کمیته امداد باشد.

  وی افزود: اشتغال، خودباوری و خواتکایی از ابعاد مهم توانمندسازی است در این راستا مبلغ ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان در سال ۹۹ اختصاص یافته است.

  بختیاری تصریح کرد:در سال جاری باید ۲۰۰ هزار شغل ایجاد کنیم که تاکنون ۱۱۴ هزار مورد ایجاد شده و مابقی تا پایان سال محقق خواهد شدمسکن یکی از مهمترین عوامل در سبد حمایت مددجویان است که پر هزینه بوده و مستلزم همکاری و هم‌افزایی بین تمامی بخش‌ها است.

  وی ادامه داد: این مجموعه ۳۵۲ واحدی از سوی راه و شهرسازی در اختیار کمیته امداد قرار گرفت و مقامات محلی به‌ویژه فرماندار محترم نیز در این زمینه پیگیری و همراهی نمودند در واگذاری واحدهای این مجموعه به مددجویان قطعا اولویت با مردم همین منطقه است.

  رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور بیان کرد: این مجتمع بطور میانگین ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با همکاری همه دستگاه‌های شهرستان تا ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد به بهره‌برداری خواهد رسید.

  وی گفت: مبلغ ۵ هزار میلیارد تومان جهت احداث ۵۰ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان در بودجه ۱۴۰۰ پیش‌بینی شده که اقدام بسیار پسندیده و شایسته‌ای است و انشاءالله با همکاری بهزیستی، کمیته امداد و سایر ارگانها به نتیجه خواهد رسید.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=67930&preview=true لینک کوتاه

   190 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای