امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 19 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:19 | تعداد بازدید : 894 نفر | امتیاز خبر :
 • اختصاص ۱۴ هزار بسته معیشتی به خانوارهای پیشوایی آسیب‌دیده از کرونا توسط بنیاد مستضعفان

  رئیس بنیاد مستضعفان از اختصاص ۱۴ هزار بسته معیشتی به خانوارهای پیشوایی آسیب‌دیده از کرونا توسط این بنیاد خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور در جلسه با ...

  رئیس بنیاد مستضعفان از اختصاص ۱۴ هزار بسته معیشتی به خانوارهای پیشوایی آسیب‌دیده از کرونا توسط این بنیاد خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا,پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور در جلسه با مسئولان پیشوا اظهار کرد:در شرایطی که کشور از یکسو با تحریم‌ها و از سوی دیگر با ویروس کرونا مواجه است، نکته مهم جدیت و کار مجاهدانه است و خداوند به این تلاش برکت خواهد داد ایمان به خدا رمز پیروزی در بحران‌هاست،دولت نهایت سعی و تلاشش را انجام می دهد و مسئولان باید به مردم امید بدهند.

  وی افزود:طی ماه‌های اخیر به‌دلیل بروز تورم، هزینه‌های زندگی افزایش یافته و در این شرایط سخت اقتصادی باید به معیشت مردم توجه بیشتری داشته باشیم.

  فتاح تصریح کرد: به همین منظور و در راستای فرمان مقام معظم رهبری، مرحله اول طرح مواسات به خوبی برگزار و کمک‌ها به‌صورت متمرکز در بین طیف وسیعی از اقشار مختلف جامعه توزیع شد.

  وی ادامه داد: در پیشوا این همدلی ابتدا در بین مسئولان شکل گرفت و سپس در جامعه تجلی یافت و با گردهم آمدن مردم، نهادها و دولت صحنه‌های زیبایی از کمک به هم‌نوع خلق شد.

  وی گفت: در راستای تداوم این کمک‌ها، به همه خانواده‌های تحت پوشش و مستمری‌بگیر بهزیستی و کمیته امداد پیشوا یک بسته معیشتی از سوی بنیاد اختصاص می‌یابد علاوه بر آن، ۱۰ هزار بسته به خانواده‌هایی که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند ولی از کرونا آسیب‌دیده‌اند تعلق خواهد گرفت.

  رییس بنیاد مستضعفان بیان کرد: این بسته‌های کمک معیشتی به سرعت در اختیار سپاه قرار می‌گیرد تا از به زودی در بین اقشار آسیب‌پذیر شهرستان توزیع گردد.

  وی افزود:همچنین بنیاد در پرداخت وام ضروری تا سقف ۱۰ میلیون تومان، وام اشتغال تا سقف ۵۰ میلیون تومان، وام ودیعه مسکن و کمک به تکمیل مسکن محرومین کمک و تعامل خواهد داشت.

  http://nedayepishva.com/?p=64262&preview=true لینک کوتاه

   149 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای